Men of War: Assault Squad 2 – za tydzień premiera realistycznej strategii wojennej

Mon of War: Assault Squad 2 to strategia czasu rzeczywistego wydana na komputery osobiste.

Men of War: Assault Squad 2 to strategia czasu rzeczywistego osadzona w realiach drugiej wojny światowej. Już za tydzień będzie miała miejsce jej premiera. W naszym kraju cały nakład pojawi się w rozszerzonej edycje ”Deluxe”, tylko na komputery osobiste.

mowas

Już za tydzień, będzie miała miejsce premiera gry Men of War: Oddział szturmowy 2. Jest to nowa część znanej serii realistycznych gier strategicznych osadzonych w czasie II wojny światowej i wojny w Wietnamie. Z przyjemnością informujemy, że cały nakład premierowy w Polsce pojawi się w edycji „Deluxe”, zawierającej: unikalne elementy interfejsu, szybsze gromadzenie punków doświadczenia, specjalne osiągnięcie pięciogwiazdkowego generała, specjalną odznakę w menu oraz wyjątkową ikonkę awatara. Tytuł ukaże się 21 marca w polskiej wersji językowej (napisy) przygotowanej przez firmę QLOC S.A. Gra dostępna będzie także w wersji cyfrowej.

Men of War: Oddział szturmowy 2 zawierać będzie nowe tryby potyczek dla jednego gracza, od zaciętych misji czołgowych po pełne emocji misje snajperskie. Z kolei walki wieloosobowe będą mogły rozgrywać się na nowych mapach w trybach 1 na 1 i 4 na 4. Jednak prawdziwych emocji dostarczy nowy tryb umożliwiający walki 8 na 8 graczy, na specjalnie do tego celu zaprojektowanych mapach.  

Nowy „Oddział szturmowy” wprowadzi również znaczące zmiany w silniku gry oraz efektach wizualnych, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które były zgłaszane przez fanów poprzedniej części. Wśród nich znajdą się między innymi usprawniony interfejs oraz inteligencja przeciwników. Dodany zostanie też kamuflaż, zmieniający się w zależności od pory roku i mapy na jakiej toczy się rozgrywka, usprawnione zarządzanie ekwipunkiem wraz z nowymi grafikami, dźwięki oraz multiplayer w ramach sieci Steam.

Seria Men of War: Oddział szturmowy znana jest m.in. z unikalnego systemu „kontroli bezpośredniej”, który pozwala graczom na manewrowanie swoimi jednostkami poprzez używanie klawiszy kierunkowych. Możliwe jest przejęcie np. kontroli nad czołgiem, przebijanie się przez osłony lub przeszkody, miażdżenie żołnierzy i ostrzeliwanie pozycji nieprzyjaciela albo kontroli nad poszczególnymi żołnierzami w trakcie walki. Więcej informacji na temat gry znaleźć można na oficjalnej stronie producenta.

Cechy gry:

  • Nowe tryby potyczek dla jednego gracza
  • Wsparcie dla ośmioosobowego trybu kooperacji i tryb 8v8 w walce multiplayer
  • Nowe mapy trybu multiplayer
  • 5 frakcji i różnorodne pola bitew w Europie, Europie Wschodniej, Północnej Afryce oraz na Pacyfiku
  • Poprawiony mechanizm rozgrywki, grafika oraz dźwięk
  • Nowe funkcjonalności w ramach usługi Steam takie jak Steam Cloud, Workshop oraz match-making
Written By
More from Patryk

Fallout 4 bije rekord GTA 5 na platformie Steam

Firma Bethesda może otwierać szampany. Ponownie, bowiem ich gra Fallout 4 ustanowiła...
Read More