Megan Ellison zagrała w Uncharted 4: A Thief’s End i jest zachwycona oprawą graficzną

Megan Ellison to producentka filmowa, która na swoim koncie ma Mistrz czy American Hustle. Zagrała ona w grywalną wersję gry Uncharted 4: A Thief’s End i jest zachywcona.

uncharted

Minęło sporo czasu, odkąd twórcy ze studia Naughty Dog prezentowali po raz ostatni grę Uncharted 4: A Thief’s End. W studiu Naughty Dog pojawiła się ostatnio producentka filmowa Megan Ellison (Mistrz, American Hustle). Producentka mogła zagrać w grywalną wersję tej gry.

Jej zdaniem Uncharted 4: A Thief’s End jest wyśmienitym tytułem, napędzanym przez świetną oprawę graficzną oraz umiejscowionym w epickim świecie.


Oczywiście Megan Ellison nie jest jedyną osobą, która czeka na wielką premierę gry Uncharted 4: A Thief’s End. Tytuł pojawi się tylko i wyłącznie na PlayStation 4 i to w przyszłym roku. Naughty Dog przesunęło premierę gry ze względu na techniczne sprawy. Tytuł ma zostać wykończony w pełni i dopiero kompletnie przygotowane Uncharted pojawi się na rynku. Miejmy nadzieję, że gra trafi również na tegoroczne E3 2015, gdzie pokazane zostaną nowe fragmenty rozgrywki.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/04/08/film-producer-plays-uncharted-4-a-thiefs-end-mentions-gorgeous-gameplay-epic-worlds/]

uncharted-4 drake_pk

Written By
More from Patryk

Czarny Piątek w USA wspomógł konsolę Xbox One

Podczas wyprzedaży związanych z Czarnym Piątkiem w Stanach Zjednoczonych konsola Xbox One...
Read More