MediEvil powróci na PlayStation 4? Zobaczycie pierwszy gameplay!

Są marki, za które człowiek oddałby wszystko. MediEvil jest jedną z tych gier, które kocham i wspominam najlepiej.

medievil banner

Firma Sony z pewnością przygotowuje na zbliżające się targi E3 2015 kilka niespodzianek, wśród których jedną może być nowa odsłona serii MediEvil! W sieci pojawił się fragment gameplayu, całkiem niespodziewanie i nieoficjalnie.

Starsi gracze z pewnością pamiętają bohatera imieniem Sir Daniel Fortesque. To legendarny heros z gry MediEvil, która jest jedną z najlepszych, jak nie najlepszą, grą z ery PlayStation. Bardzo prawdopodobne, że gra powróci na PlayStation 4, o czym poinformowano na forum Neo GAF. To tam zamieszczono odnośniki do krótkiego filmiku z rozgrywką.

Oczywiście poniższy filmik jest całkowicie nieoficjalny i Sony nie zabiera w tej sprawie głosu, ale wydaje się, że poziom wykonania gry jest zbyt wysoki dla amatorów animacji. Nad grą wcześniej pracowała firma SCE Cambridge Studio, które od pewnego czasu zajmuje się wielkim, niezapowiedzianym oficjalnie projektem na Playstation 4.

Jeżeli ten filmik okaże się prawdziwy, to będzie to wielkie wydarzenie i niesamowita niespodzianka Sony. MediEvil to klasyka klasyk, która warta jest odświeżenia na Playstation 4, rzekłem!

[dzięki – http://www.pushsquare.com/news/2015/05/those_medievil_ps4_rumours_have_risen_from_their_grave]

Written By
More from Patryk

Wysyp materiałów wideo z Driveclub

W sieci pojawiło się kilka filmików z wersji testowej Driveclub na PlayStation...
Read More