Masz konto Premium w Battlefield 4? Stwórz własną mapę, która trafi do gry

Autorzy gry Batlefield 4 zapraszają graczy do tworzenia własnych map przeznaczonych do rozgrywek wieloosobowych.

Battlefield 4 to jedna z lepiej wyglądających gier na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł skupia wokół siebie ogromną rzeszę wieloosobowych rozgrywek.
Battlefield 4 to jedna z lepiej wyglądających gier na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł skupia wokół siebie ogromną rzeszę wieloosobowych rozgrywek.

Battlefield 4 to jedna z najpopularniejszych gier wieloosobowych (FPS) na rynku. Studio DICE zaprasza wszystkich fanów tej gry do tworzenia własnych map przeznaczonych do strać w sieci.

Community Map Project to program przeznaczony dla wszystkich posiadaczy konta premium, którzy chcieliby stworzyć własną lokację do gry Battlefield 4. Zespół DICE zaprasza więc wszystkich zainteresowanych do współpracy. Najciekawsze mapy zostaną wyłonione w procesie selekcji i trafią do finalnej wersji gry. Dzięki temu gracze mogą się dowiedzieć nieco więcej na temat tworzenia lokacji w grach wideo.

Wszystkich zainteresowanych odsyłam na oficjalną stronę Battlefield 4, gdzie właściciele konta Premium mogą składać zapisy. W sieci pojawił się również zwiastun zapowiadający to przedsięwzięcie. Zapowiada się więc bardzo ciekawa akcja dla fanów Battlefield 4.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/battlefield_4/news/dice_wants_battlefield_4_players_to_help_make_a_new_map.html]

Written By
More from Patryk

Grand Theft Auto V – rozdzielczość 1080p i widok FPP

W sieci pojawił się kolejny filmik prezentujący rozgrywkę z Grand Theft Auto...
Read More