Mass Effect Andromeda z podobnym systemem walki i bez znanych bohaterów

BioWare coraz częściej wypowiada się na temat gry Mass Effect Andromeda, czyli czwartej odsłony popularnego cyklu gier RPG.

Dziś poznaliśmy nowe informacje na temat tej gry z ust samego producenta. Chris Wynn zdradził kilka ciekawych szczegółów na temat gry BioWare. Dowiedzieliśmy się między innymi tego, że do świata gry nie powrócą już znane postaci z trylogii. Szkoda? Dajmy szanse nowym herosom.

Chris Wynn zapytany na Twitterze o przebieg fabuły oraz starszych bohaterów wyjawił, że nie pojawią się oni w Mass Effect Andromeda. Twórcy koncentrują się tylko i wyłącznie na nowej zawartości oraz nowych postaciach. Zdaniem BioWare wprowadzanie starszych wątków oraz znanych postaci nie ma sensu, bo może zaburzać scenariusz Mass Effect Andromeda.

Dodatkowo ujawnił on, że system walki w najnowszej odsłonie serii będzie podobny do tego, z którym mieliśmy do czynienia w trylogii. Zostaną jednak wprowadzone konkretne zmiany. Jakie? Na chwilę obecną tego nie wiemy, ale możliwe, że Mass Effect Andromeda będzie inspirowany nieco grą Dragon Age: Inkwizycja.

Warto czekać na więcej informacji na temat tego projektu. Jest on ciekawy i ma rzeszę sympatyków. BioWare po znakomitym Dragon Age: Inkwizycja ma z pewnością mnóstwo świeżych pomysłów, które mogą przysłużyć się w czwartej odsłonie cyklu Mass Effect.

[dzięki – http://www.psu.com/news/27830/Mass-Effect-Andromeda-wont-have-returning-characters-combat-has-an-overall-similar-feel-]

mass effect 4 cosplay_pk (1)

[interaction id=”55c89bf759fbca23052860e5″]

Written By
More from Patryk

Project CARS prezentuje kwalifikacje i wizytę pit-stopie

Premiera gry Project CARS została przesunięta, ale twórcy mają coś na osłodę...
Read More
  • Mimo że ME jest jedną z moich ulubionych gier, to cieszę się że dadzą szanse nowym bohaterom. Mam też nadzieję że będą oni mocno charakterystyczni co ich poprzednicy, bo to jeden z najważniejszych elementów który stanowił o sukcesie serii. Tak jak w Altair czy Ezio z AC są do dziś najbardziej lubiani i rozpoznawalni. Późniejsi bohaterowie nie zapadli już tak mocno w pamięć.