Mass Effect 4 – pojazd Mako powróci w czwartej odsłonie serii

Podczas imprezy Comic-Con firma BioWare ujawniła nowe informacje na temat gry Mass Effect 4. Wynika z nich, że w najnowszej odsłonie cyklu dostępny będzie pojazd Mako.

Mass Effect to jedna z bardziej popularnych serii gier wideo ostatnich lat.
Mass Effect to jedna z bardziej popularnych serii gier wideo ostatnich lat.

Firma BioWare podzieliła się nowymi informacjami na temat gry Mass Effect 4, która dostępna będzie na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Na oficjalnym Twitterze serwisu Nerd Appropriate ujawniono informację, jakoby podczas rozgrywki będzie można korzystać z pojazdu futurystycznego Mako.

W trakcie panelu dyskusyjnego na targach Comic-Con przedstawiciele BioWare potwierdzili zainteresowanie wprowadzeniem ponownie do rozgrywki pojazdu Mako. Zasugerowali oni, że w pierwszej odsłonie system kontroli był dość niewygodny, teraz ma się to zmienić. Gracze będą mogli w trakcie rozgrywki rozbudowywać swój pojazd i dorzucać do niego nowe elementy. 

Wypowiedziano się również na temat bohaterów, których poznamy w trakcie rozgrywki. Autorzy gry stanowczo podkreślają, że postać Sheparda z pewnością nie pojawi się w czwartej odsłonie cyklu. Potwierdzono jednak, że główny bohater będzie miał coś wspólnego z N7, czyli symbolem oddziałów specjalnych wojsk Przymierza. 

Co ciekawe, tytuł ten nie będzie nosił nazwy Mass Effect 4, jak do tej pory go nazywano. Jeden z twórców nie chciał ujawnić dokładnej nazwy oraz daty premiery, ale z pewnością usłyszymy coś więcej na ten temat podczas targów gamescom 2014. Poniżej możecie obejrzeć film, który został opublikowany przez redakcję The Escapist, prezentujący wstępne szkice pojazdu Mako w ruchu.

Written By
More from Patryk

Electronic Arts chce mieć własne gry pokroju Assassin’s Creed bądź Grand Theft Auto

Electronic Arts to duża firma i wydawnictwo, która pod swoimi skrzydłami ma...
Read More