Mass Effect 4 – pojazd Mako powróci w czwartej odsłonie serii

Podczas imprezy Comic-Con firma BioWare ujawniła nowe informacje na temat gry Mass Effect 4. Wynika z nich, że w najnowszej odsłonie cyklu dostępny będzie pojazd Mako.

Mass Effect to jedna z bardziej popularnych serii gier wideo ostatnich lat.
Mass Effect to jedna z bardziej popularnych serii gier wideo ostatnich lat.

Firma BioWare podzieliła się nowymi informacjami na temat gry Mass Effect 4, która dostępna będzie na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Na oficjalnym Twitterze serwisu Nerd Appropriate ujawniono informację, jakoby podczas rozgrywki będzie można korzystać z pojazdu futurystycznego Mako.

W trakcie panelu dyskusyjnego na targach Comic-Con przedstawiciele BioWare potwierdzili zainteresowanie wprowadzeniem ponownie do rozgrywki pojazdu Mako. Zasugerowali oni, że w pierwszej odsłonie system kontroli był dość niewygodny, teraz ma się to zmienić. Gracze będą mogli w trakcie rozgrywki rozbudowywać swój pojazd i dorzucać do niego nowe elementy. 

Wypowiedziano się również na temat bohaterów, których poznamy w trakcie rozgrywki. Autorzy gry stanowczo podkreślają, że postać Sheparda z pewnością nie pojawi się w czwartej odsłonie cyklu. Potwierdzono jednak, że główny bohater będzie miał coś wspólnego z N7, czyli symbolem oddziałów specjalnych wojsk Przymierza. 

Co ciekawe, tytuł ten nie będzie nosił nazwy Mass Effect 4, jak do tej pory go nazywano. Jeden z twórców nie chciał ujawnić dokładnej nazwy oraz daty premiery, ale z pewnością usłyszymy coś więcej na ten temat podczas targów gamescom 2014. Poniżej możecie obejrzeć film, który został opublikowany przez redakcję The Escapist, prezentujący wstępne szkice pojazdu Mako w ruchu.

Written By
More from Patryk

Cevat Yerli, szef firmy Crytek, wypowiada się na temat kondycji studia oraz serii TimeSplitters

Prezydent studia Crytek postanowił wypowiedzieć się na temat kondycji firmy, zwolnień oraz...
Read More