Mass Effect 4 pojawi się na targach E3 2015?

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące gry Mass Effect 4 i jej domniemanej prezentacji na targach E3 2015.

Mass Effect to potężna marka, która wymaga delikatnego podejścia. Ostatnim razem autorzy gry zostali ostro skrytykowani za jakość zakończenia.
Mass Effect to potężna marka, która wymaga delikatnego podejścia. Ostatnim razem autorzy gry zostali ostro skrytykowani za jakość zakończenia.

Michael Gamble z firmy BioWare zamieścił bardzo intrygujący wpis na swoim Twitterze. Zapowiedział on tym samym wielką prezentację gry Mass Effect 4 na zbliżających się wielkimi krokami targach E3 2015. Czego możemy się spodziewać po tej części serii?

Najnowsza odsłona gry Mass Effect powstaje już od ładnych paru lat, więc gracze wymagają wręcz jej pełnej prezentacji. W zeszłym roku się nie udało, ale wszystko wskazuje na to, że gra Mass Effect 4 zostanie zaprezentowana właśnie na E3 2015.

Niewykluczone, że powyższa grafika zamieszczona przez Michaela Gamble’a na Twitterze ma właśnie w efektowny sposób zapowiadać prezentację gry na E3 2015. Zamieszczony obrazek można powiązać z marką Mass Effect za sprawą kosmicznej stylistyki i widoku orbity planety.

Czekamy na prezentację na targach E3 2015. Na dzień dzisiejszy wiemy, że komandor Shepard nie będzie główną postacią najnowszej odsłony serii. Co więcej, w Mass Effect 4 ma pojawić się tryb singleplayer oraz multiplayer, a więc będzie się działo!

[dzięki – http://www.psu.com/news/26662/Is-Mass-Effect-4-being-teased-in-this-new-image]

mass effect 4 cosplay_pk (4)

Written By
More from Patryk

Firmware 1.75 dla PlayStation 4 już dostępny!

Firma Sony udostępniła graczom kolejną aktualizację systemu PlayStation 4. Tym razem dodano...
Read More