Mass Effect 4 pojawi się na dzisiejszej konferencji Electronic Arts?

Branżowy szpieg shinobi602 po raz kolejny zamieścił w sieci nieoficjalne informacje na temat E3. Tym razem padło na Mass Effect 4, oraz jego domniemaną, dzisiejszą prezentację.

Mass Effect to jedna z bardziej popularnych serii gier wideo ostatnich lat.
Mass Effect to jedna z bardziej popularnych serii gier wideo ostatnich lat.

W sieci pojawił się bardzo ciekawy wpis nawiązujący do marki Mass Effect. Jego autorem jest branżowy szpieg shinobi602, który znany jest z zamieszczania na swoim koncie na Twitterze intrygujących wpisów. Tym razem udostępnił on tam całkiem ciekawy obrazek, który prezentuje wielką planetę, oraz pobłyskujące w oddali słońce. Może to wskazywać o nawiązaniach do marki Mass Effect, która jak wiemy, jest galaktycznym RPG z elementami akcji.

Dziś o 22: 00 firma Electronic Arts będzie miała swoją oficjalną konferencję podczas targów E3. Wspomniany informator zamieścił na Twitterze wpis, jakoby nie mógł się już doczekać tej prezentacji. Powszechnie wiadomo, że jest on wielkim fanem marki Mass Effect, można to nawet wyczytać na jego oficjalnym profilu. Uważa on, że konferencja Electronic Arts będzie niezwykle ekscytująca. Czekamy z niecierpliwością!

Mass Effect 4 jest tak bardzo intrygujący?
Mass Effect 4 jest tak bardzo intrygujący?
Jedna z planet w Mass Effect 4?
Jedna z planet w Mass Effect 4?

 

Written By
More from Patryk

Digital Foundry kontra gra Rise of the Tomb Raider

Ekipa Digital Foundry przygotowała kolejny materiał wideo dotyczący gry Rise of the...
Read More