Mass Effect 4 na nowych grafikach

W sieci udostępniono grafiki koncepcyjne z gry Mass Effect 4 oraz kilka nowych informacji na temat projektu. Co więcej, autorzy interesują się odświeżeniem trylogii Mass Effect.

Mass Effect to jedna z bardziej popularnych serii gier wideo ostatnich lat.
Mass Effect to jedna z bardziej popularnych serii gier wideo ostatnich lat.

BioWare opublikowało w sieci nowe grafiki koncepcyjne z gry Mass Effect 4. Studio od dłuższego czasu pracuje nad tym tytułem, to pewne, ale przez ostatni okres nie wypowiadało się na jego temat, ani nie udostępniano konkretnych materiałów promocyjnych.

Teraz otrzymaliśmy zestaw bardzo interesujących grafik koncepcyjnych, które rzucają nowe światło na cały projekt. Autorzy potwierdzają, że w najnowszej odsłonie serii nie powinno zabraknąć nowych klas postaci, nowych ras, bohaterów oraz wielkich lokacji. Oczywiście data premiery gry nie jest konkretnie sprecyzowana, wiemy tylko tyle, iż prace nad projektem posuwają się do przodu.

Co więcej, BioWare zastanawia się nad odświeżeniem trylogii Mass Effect, która cieszy się dosyć dużym szacunkiem i zainteresowaniem wśród graczy. Twórcy nie potwierdzają oczywiście istnienia takiej reedycji, ale są zainteresowanie stanowiskiem fanów w tej sprawie i ich opinią.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2014/11/new-mass-effect-4-concept-art.html]

Written By
More from Patryk

Mafia 3 już prawie oficjalnie – Take Two Interactive rejestruje domeny gry

Mafia 3 to jedna z tych zapowiedzi, o których myśląc ciarki przechodzą...
Read More