Mass Effect 4 jest we ”wczesnej fazie produkcji”

Seria Mass Effect zakończyła się na części trzeciej, ale wiele wskazuje na to, że BioWare pracuje aktualnie nad kolejną odsłoną. Mass Effect 4 jest aktualnie we wczesnej fazie produkcji, tak przynajmniej twierdzi jeden z twórców na Twitterze.

Mass Effect to potężna marka, która wymaga delikatnego podejścia. Ostatnim razem autorzy gry zostali ostro skrytykowani za jakość zakończenia.
Mass Effect to potężna marka, która wymaga delikatnego podejścia. Ostatnim razem autorzy gry zostali ostro skrytykowani za jakość zakończenia.

Myślę że wszyscy jesteście świadomi tego, że Mass Effect 4 aktualnie powstaje w siedzibie BioWare. Sęk tkwi w tym, że gra jest najprawdopodobniej we wczesnej fazie produkcji, a więc nie ma co liczyć na konkretne informacje w tej sprawie. To że kontynuacja Mass Effect 3 jest oczkiem w głowie autorów i aktualnie trwają nad nią prace poinformował Yanick Roy – dyrektor studia BioWare Montreal. W odpowiedzi na pytanie jednego z fanów odpowiedział, że jest jeszcze zbyt wcześnie na jakiekolwiek konkrety, ale projektanci są gdzieś w ”połowie drogi”. Poniżej możecie rzucić na wspomniany wpis na Twitterze.

capture-20140430-200547

Nie ma potwierdzenia na jakich platformach Mass Effect 4 miałby się ukazać. Myślę jednak, że byłyby to konsole nowej generacji. Co więcej, autorzy gry nigdy oficjalnie nie potwierdzili, że jest to czwarta, cykliczna odsłona serii. Z pewnością nowych informacji na ten temat dowiemy się dopiero na targach w Los Angeles. Pamiętajmy, że Microsoft zapewniał nas o największej i najlepszej bibliotece gier, które przywiezie na E3. Czy będzie wśród nich nowe Mass Effect?

Written By
More from Patryk

Far Cry 4 – reklama telewizyjna

W sieci udostępniono spot reklamowy gry Far Cry 4. Tytuł zadebiutuje na...
Read More