Mass Effect 4 będzie posiadało tryb multiplayer?

W sieci pojawiły się informacje na temat trybu multiplayer, który najprawdopodobniej pojawi się w grze Mass Effect 4. Firma BioWare poszukuje ludzi do pracy nad tym trybem.

Mass Effect to jedna z bardziej popularnych serii gier wideo ostatnich lat.
Mass Effect to jedna z bardziej popularnych serii gier wideo ostatnich lat.

Jest wielce prawdopodobne, że w kolejnej odsłonie Mass Effect będzie dostępny tryb wieloosobowy. Wynika to głównie z ogłoszenia poszukiwania pracownika, który zajął by się tryb wieloosobowym przy niezapowiedzianym jeszcze oficjalnie Mass Effect 4.

Wpis informacyjny na Twitterze zamieścił starszy dyrektor z ramienia BioWare, który podzielił się tam linkiem z ogłoszeniem o pracę. Chriss Wynn informuje, że aktualnie jego zespół poszukuje człowieka, który mógłby zająć się trybem multiplayer oraz nada mu odpowiedni kształt.

Oczywiście nie udzielono większej ilości szczegółów na ten temat. Mass Effect 4 to nadal wielka niewiadoma. Można jednak założyć, iż tryb multiplayer może być czymś podobnym do tego, z którym gracze zetknęli się w trakcie ogrywania Dragon Age: Inkwizycja. Mowa tutaj o ścisłej kooperacji pomiędzy kilkoma graczami.

Na pierwsze, konkretne informacje na temat Mass Effect 4, czy jakkolwiek ten tytuł będzie się nazywać, gracze muszą jeszcze poczekać. Gracze z pewnością czekają również na pierwszy gameplay w formie wideo, który bardzo możliwe, że pojawi się na targach E3 2015.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/02/12/mass-effect-4-multiplayer-on-the-cards/]

Czekamy na konkretne informacje na temat Mass Effect 4. Gra powinna zachwycić fanów science-fiction.
Czekamy na konkretne informacje na temat Mass Effect 4. Gra powinna zachwycić fanów science-fiction.
Written By
More from Patryk

Lamborghini DLC już wkrótce dostępne w Driveclub

Evolution Studios przygotowali kolejny zestaw dodatków DLC do gry Driveclub. Tym razem...
Read More