Mass Effect 4 – autorzy proszą graczy o opinię na temat gry

Studio BioWare postanowiło zwrócić się do fanów marki o opinie na temat czwartej odsłony cyklu. Przygotowano ankietę dla fanów, gdzie mogą wyrazić swój pogląd na grę.

Mass Effect to jedna z bardziej popularnych serii gier wideo ostatnich lat.
Mass Effect to jedna z bardziej popularnych serii gier wideo ostatnich lat.

Autorzy Mass Effect 4 postanowili zapytać się bezpośrednio fanów marki o czwartą odsłonę serii. Na portalu Twitter została opublikowana specjalna ankieta, która zawiera szereg pytań dotyczących głównych aspektów rozgrywki. BioWare nie chce popełnić błędu, tym samym koncentruje się na współpracy i opinii społeczności graczy. 

Gracze zostali zapytanie o kilka istotnych dla producenta kwestii, mianowicie znajomość serii oraz najbardziej znaczące ich zdaniem aspekty rozgrywki, w tym eksplorację otoczenia, fabułę, walkę oraz główne postaci. Firma BioWare zastanawia się, jakie dla graczy są najważniejsze cechy gier z gatunku RPG. Mowa tutaj o takich elementach jak rozwój bohatera, wyposażenie ekwipunku, balans bohaterów, zmiany w ich wyglądzie, badanie różnych środowisk i światów, wpływ podejmowanych przez nas decyzji na przebieg historii oraz interakcję z otoczeniem. 

Najprawdopodobniej schemat gry i jej struktura zostały już zaprojektowane. Teraz czas wprowadzać wymienione elementy rozgrywki w życie. Celem ankiety jest zebranie wiedzy, na których elementach graczom najbardziej zależy. Więcej informacji na temat gry Mass Effect 4 powinniśmy poznać podczas imprezy Comic-Con, która odbędzie się w sobotę 26 lipca.

Written By
More from Patryk

Project CARS – wyścigi w strugach deszczu na nowym wideo

W sieci opublikowano nowe materiały wideo z gry Project CARS. Tym razem...
Read More