Mass Effect 3 z trybem multiplayer

Mass_Effect_3_small
mass_effect_3_small

To już pewne. Finalna część trylogii Mass Effect otrzyma wyczekiwany przez fanów serii tryb multiplayer. Informację ujawnioną przez australijski magazyn PC PowerPlay oficjalnie potwierdziły firmy Electronic Arts i BioWare. 

To już pewne. Finalna część trylogii Mass Effect otrzyma wyczekiwany przez fanów serii tryb multiplayer. Informację ujawnioną przez australijski magazyn PC PowerPlay oficjalnie potwierdziły firmy Electronic Arts i BioWare. Szczegóły dotyczące opcji rozgrywki wieloosobowej nadal owiane są tajemnicą, ale nieoficjalne źródła sugerują, że można spodziewać się m.in. możliwości zabawy w kooperacji.

Doniesienia o tym, że deweloperzy ze studia korporacji BioWare w Edmonton chcą umożliwić graczom rozgrywkę ze znajomymi, pojawiły się jeszcze przed premierą drugiej odsłony przygód komandora Sheparda. Ostatecznie jednak multiplayer w Mass Effect 2 nie został zaimplementowany, co tłumaczono bliżej nieokreślonymi problemami technicznymi.

Podczas czerwcowych targów E3 w Los Angeles ekipa serwisu TBreak dowiedziała się, że twórcy nie zarzucili swoich planów, a ostatnia część kosmicznego RPG otrzyma pełnoprawny tryb zabawy wieloosobowej. Firmy BioWare i Electronic Arts długo czekały z oficjalnym potwierdzeniem tych informacji. W końcu ubiegli je redaktorzy największego australijskiego magazynu o grach wideo…

PCPP197Cover

Tytuł na okładce najbliższego numeru PC PowerPlay, który do sprzedaży trafi dosłownie za kilka dni, nie pozostawia cienia wątpliwości – w Mass Effect 3 można będzie zagrać ze znajomymi. Szczegóły trybu multiplayer pozostają na razie owiane tajemnicą. Na podstawie wcześniejszych przecieków można jednak spodziewać się dosyć sztampowych opcji rozgrywki wieloosobowej – „death match”, „team death match” i „capture the flag”. Serwis bitgamer, powołując się na anonimowe źródło w ekipie deweloperskiej, wskazuje jednak, że w grze pojawi się również możliwość zabawy w kooperacji, przy czym tryb co-op zostanie wyłączony z kampanii głównej.

Niestety, najprawdopodobniej granie w sieci w Mass Effect 3 wymagać będzie posiadania specjalnych przepustek – Multiplayer Online Pass. W ten sposób koncern Electronic Arts chce bowiem ograniczyć handel używanymi kopiami gry.

Przypominamy, że trzecia część trylogii Mass Effect zadebiutuje na sklepowych półkach 9 marca 2012 roku. Gra ukaże się w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputery PC.

Written By
More from konadmin

Premiera Homefront przełożona

Data premiery Homfornt została zmieniona, zobacz także nowy zwiastun.
Read More
mass_effect_3_small

To już pewne. Finalna część trylogii Mass Effect otrzyma wyczekiwany przez fanów serii tryb multiplayer. Informację ujawnioną przez australijski magazyn PC PowerPlay oficjalnie potwierdziły firmy Electronic Arts i BioWare. 

" />