Mass Effect 3 dostępny dla subskrybentów PlayStation Plus

W ofercie PlayStation Plus zostanie udostępniona gra Mass Effect 3 w wersji na PlayStation 3. Sony poinformowało o tym w oficjalnym komunikacie.

Mass Effect to potężna marka, która wymaga delikatnego podejścia. Ostatnim razem autorzy gry zostali ostro skrytykowani za jakość zakończenia.
Mass Effect to potężna marka, która wymaga delikatnego podejścia. Ostatnim razem autorzy gry zostali ostro skrytykowani za jakość zakończenia.

Firma Sony przygotowała dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy zainteresowani są grą Mass Effect 3 na konsoli PlayStation 3. Aktywni subskrybenci PlayStation Plus będą mogli pobrać ten tytuł w ramach abonamentu do dnia 16 kwietnia.

Mass Effect debiutowało jeszcze w roku 2007, jako wielka produkcja spod dłuta BioWare.

Mowa tutaj o grze z gatunku action RPG w klimatach science-fiction.W Mass Effect 3 musisz stoczyć galaktyczną wojnę i odebrać Ziemię niemal niepokonanemu wrogowi. Tylko od ciebie zależy, jak będziesz prowadzić wojnę.” – czytamy w oficjalnym opisie gry na PlayStation Store.

Trzecia odsłona serii to szansa zagłębienia się w ostatnie wydarzenia w tym dużym uniwersum. Jeżeli Wam się spodoba, to warto jest zaopatrzyć się w poprzednie wersje Mass Effecta. BioWare jest znane z wysokiej jakości gier wideo – średnia na Metacritic to 93 punkty.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps3/mass_effect_3/news/mass_effect_3_ps3_goes_free_to_ps_plus_subscribers.html]

mass effect 4 cosplay_pk (4)

Written By
More from Patryk

PlayStation Polska TV (#37)

Na oficjalnym kanale PlayStation pojawił się kolejny, trzydziesty siódmy odcinek programu PlayStation...
Read More