Marzycie, aby być mewą lub kurczakiem? W GTA V na konsole ósmej generacji jest to możliwe

Grand Theft Auto V zadebiutowało na rynku we wrześniu zeszłego roku, lecz w tym roku trafiła ona również na ósmą generację. Okazuje się, że odświeżona wersja daje graczom ciekawe możliwości.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

 Grand Theft Auto V to bez wątpienia jedna z najlepszych gier 2013 roku. Nic dziwnego, że firma Rockstar zdecydowała się na wydanie tej produkcji ponownie na komputerach osobistych oraz konsolach ósmej generacji. Twórcy postanowili również wprowadzić kilka nowości względem pierwotnej wersji gry.

Oprócz nowych piosenek, czy też widoku z pierwszej osoby, czy też kilku nowości, które poznają tylko posiadacze PlayStation 4 za pomocą kontrolera Dualshock 4, do gry trafiły także nowe easter eggi, czyli swego rodzaju żarty twórców. Co prawda premiera odświeżonej wersji  Grand Theft Auto V miała miejsce wczoraj, jednakże do sieci już trafiają materiały przedstawiające nowe „żarty” twórców.

Okazuję się, że dzięki pewnej roślinie halucynogennej Franklin może wcielić się w postać kurczaka lub mewy. Szczególnie interesujące wydaję się być ta druga opcja, bowiem pozwala ona na przemierzaniu Los Santos w powietrzu i załatwianiu potrzeb fizjologicznych na mieszkańców miasta. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda to w praktyce, to rzućcie okiem.

Grand Theft Auto V  w wersji na konsole ósmej generacji zadebiutowała wczoraj, natomiast na komputery osobiste gra trafi w styczniu.

More from Mikołaj Ciesielski

Persona 4 pojawi się na PlayStation 3

Persona 4 to kolejna odsłona gier z cyklu cRPG, które mają japoński...
Read More