Marvel podpisało umowę z Telltale Games, nowa gra zapowiedziana na rok 2017

Firma Telltale Games słynie z epizodycznych gier przygodowych takich jak The Walking Dead czy The Wolf Among Us. Teraz podpisano umowę z firmą Marvel na produkcję nowej gry.

marvel banner

Telltale Games powoli wyrasta nam na potentata pod względem produkcji gier przygodowych w naszej branży. Firma ogłosiła właśnie, że podpisano długoletnią umowę z firmą Marvel na produkcję nowej gry przygodowej.

Firma Telltale Games słynie głównie z gier takich jak The Walking Dead, The Game of Thrones czy też The Wolf Among Us. Podpisanie umowy z wydawnictwem Marvel pozwoli poszerzyć ofertę dostępnych gier o coś w klimacie legendarnych komiksów.

Twórcy na dzień dzisiejszy nie ujawniają konkretnych szczegółów na temat nowej marki. Marvel słynie przede wszystkim z marek X-Men, Fantastyczna Czwórka, Punisher czy też Avengers. Wydawać by się mogło, że wręcz każda z tych marek jest w stanie zachwycić i zadowolić graczy.

W najbliższym czasie nie spodziewałbym się nowych szczegółów na ten temat, bowiem nowa seria opowieści ma pojawić się dopiero w roku 2017. Dodajmy do tego fakt, że Telltale Games aktualnie zajmują się produkcją wielu gier jednocześnie.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/marvel-and-telltale-partnering-for-game.html]

marvel-telltale

Written By
More from Patryk

Microsoft prezentuje kolekcjonerską edycję Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xbox One

Zainteresowani kupnem Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na Xbox One powinni...
Read More