Mario Kart 8 otrzyma dodatkową zawartość marki Mercedes-Benz!

Jeszcze tego lata dostępna będzie dodatkowa zawartość dla właścicieli Mario Kart 8. Mowa tutaj o paczce samochodów marki Mercedes-Benz, które dostępne będą drogą cyfrowej dystrybucji.

Mario Kart to jedna z bardziej popularnych gier firmy Nintendo, która trafiła na konsolę Wii U.
Mario Kart to jedna z bardziej popularnych gier firmy Nintendo, która trafiła na konsolę Wii U.

Takiej wersji Mario jeszcze nie widzieliście! Firmy Nintendo oraz Mercedes-Benz doszły do porozumienia, na mocy którego w grze Mario Kart 8 dostępny będzie dodatkowy samochodzik. Mowa tutaj o rozszerzeniu w formie DLC, dzięki któremu zasiądziemy za kierownicą nowego modelu Mercedesa. Dodatek będzie dostępny już w sezonie wakacyjnym, a w sieci opublikowano stosowny zwiastun. Łączy on znane elementy z pierwszej odsłony przygód Mario Bros., oraz emanuje ogromną dawką humoru. 

Mario Kart 8 zebrało w prasie bardzo wysokie noty, co więcej, jest to jedna z najlepiej rozchodzących się gier na platformę Wii U w ostatnim czasie.  Jest to gra typowo zręcznościowa, w której zasiadamy za kierownicami fantazyjnych pojazdów prowadzonych przez bohaterów gier ze stajni Nintendo. Podczas rozgrywki możemy walczyć na torze, przy użyciu dopalaczy, power up’ów oraz uników. Co więcej, bohaterowie mogą naginać prawa grawitacji, co daje im możliwość przejeżdżania po ścianach oraz sufitach.

Tytuł miał swoją premierę 30 maja tego roku i jest dostępny tylko na platformie Nintendo Wii U.

Written By
More from Patryk

Sniper Elite III: Afrika w planie wydawniczym firmy Techland

Sniper Elite III: Afrika to trzecioosobowa gra akcji, w której wcielamy się...
Read More