Marcin Iwiński ze studia CD Projekt RED wypowiada się na temat dodatków do Wiedźmin 3: Dziki Gon

Serwis IGN opublikował fragmenty rozmowy z Marcinem Iwińskim z CD Projekt RED. Rozmowa dotyczyła między innymi dodatków DLC do Gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!
Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!

Marcin Iwiński, współwłaściciel CD Projekt RED, rozmawiał ostatnio z redakcją IGN na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dokładniej na temat dodatków przygotowanych na rzecz premiery ich superprodukcji. Od dłuższego czasu mówi się o 16 bezpłatnych dodatkach do najnowszych przygód Geralta. Marcin Iwiński twierdzi, że CD Projekt RED jest dłużne fanom dodatkową zawartość właśnie bezpłatnie.

”Tak się właśnie stanie, nie będą to wielkie elementy, nie zapewnią dziesiątek kolejnych godzin rozgrywki. Dajemy małe części, których wykonanie niewiele kosztuje. Osobiście uważam, że dzięki nim ludzie lepiej odbiorą naszą grę, a dzięki temu jeszcze bardziej będą się cieszyć przeżywaną przygodą.

Może wtedy Ci, którzy chcieli ją później odsprzedać i kupić sobie kolejny tytuł, zachowają ją w swoich zbiorach. Chciałbym, żeby tak się stało, ale jeżeli będzie inaczej, to też będzie ok. Mam nadzieję, że ludzie będą mieli dobrą zabawę.” – Marcin Iwiński, IGN.

Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się na rynku dopiero 19 maja tego roku. Tytuł dostępny będzie na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Miejmy nadzieję, że do tego czasu twórcy udostępnią nam jeszcze podobne materiały wideo oraz czysty gameplay.

[dzięki – http://uk.ign.com/articles/2015/01/26/the-witcher-3-dev-on-making-a-stand-against-paid-dlc]

Jakość oprawy wizualnej to jedno, zawartość merytoryczna to drugie.
Jakość oprawy wizualnej to jedno, zawartość merytoryczna to drugie.
Written By
More from Patryk

Imponujące statystyki imprezy Intel Extreme Masters 2015 Katowice

W sieci pojawiły się oficjalne statystyki dotyczące imprezy Intel Extreme Masters 2015...
Read More