Mamy pierwszy gameplay z gry Resident Evil Umbrella Corps

Capcom poszukuje nowej formuły dla swojej kultowej marki Resident Evil. Ostatnio zapowiedziano grę Resident Evil Umbrella Corps, tytuł akcji, który wygląda bardzo, ale to bardzo przyzwoicie.

W trakcie tegorocznych targów Tokyo Games Show firma Capcom ujawniła nową grę z uniwersum Resident Evil. Nie, nie chodzi tutaj o Resident Evil 7, choć prace nad grą trwają, ale inny tytuł. Mowa o Resident Evil: Umbrella Corps, typową, sieciową strzelaninę w znanym i uwielbianym uniwersum. Dziś możecie zobaczyć soczysty gameplay z tej niesamowicie zapowiadającej się strzelaniny.

Rzeczone Umbrella Corps ma rozgrywać się we współczesności, a więc akcja gry będzie osadzone niedługo po wydarzeniach z Resident Evil 6. Trialer promocyjny gry mogliście zobaczyć podczas wspomnianych targów Tokyo Games Show 2015, ale dziś otrzymaliśmy konkretny fragment rozgrywki. Gameplay wygląda fajnie, dla ludzi zmęczonych militariami w dzisiejszych grach jest to powiew świeżości. Choć nie wiem, czy to słowo akurat pasuje do Umbrella Corps, bowiem wokół krąży wielu zgniłych zombie, a my, razem z naszymi przyjaciółmi, będziemy w tym mrocznym środowisku toczyć zażarte starcia.

Na początku wiele osób stawiało krzyżyk na tej produkcji, ale teraz widać, że Capcom ma wyraźny pomysł na swój tytuł i może być to jedna z ciekawszych gier kooperacyjnych na rynku. Osadzone w uniwersum Resident Evil, prezentowane Umbrella Corps spełnia swoją rolę i fajnie wprowadza zgraną grupkę graczy do świata pełnego zombies i innych graczy. Lokacje są zrobione w charakterystyczny sposób, w starym stylu, czyli korytarze, placówki badawcze, laboratoria.

Gra zaczyna mi się podobać i nie zamierzam jej skreślać. Gameplay Umbrella Corps ma jeszcze swoje wpadki, między innymi zombies jakoś nieszczególnie groźnie atakują, ale do premiery z pewnością ten element zostanie usprawniony. Jak oceniacie najnowszą część kultowej serii, a raczej jej wieloosobowy spinn-off?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=1&v=KzOntfjofQo” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55eff1d28f1e968801e3bf7f”]

Written By
More from Patryk

Electronic Arts zapowiedziało Premium dla Battlefield Hardline

Firma Electronic Arts zapowiedziała właśnie usługę Premium dla gry Battlefield Hardline na...
Read More