Małe zbrodnie- nowy zwiastun gry Sherlock Holmes: Crimes and Punishments

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments to kolejna odsłona serii przygodówek z tytułowym detektywem w roli głównej, za którą odpowiedzialne jest studio Frogwares. W sieci pojawił się nowy zwiastun tej produkcji.

Nowa odsłona przygód Sherlocka Holmesa zapewne przyciągnie wielu sympatyków gier detektywistycznych.

Premiera gry Sherlock Holmes: Crimes and Punishments zbliża się wielkimi krokami, więc nie powinien nikogo dziwić fakt, iż do sieci trafił nowy zwiastun, który trzeba przyznać idealnie wprowadzi graczy w klimat detektywistyczny. Muzyka na poniższym materiale wysuwa się na pierwszy plan, a na tle wysuwa się najnowsza gra studia Frogwares, której też niczego złego po poniższym filmie zarzucić nie można. Sprawdźcie sami i dajcie znać czy też chcecie już wejść w buty Sherlocka Holmesa.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments ma szansę odnieść sukces, tym bardziej, że po niezbyt udanym Murdered: Śledztwo zza grobu gracze czują spory niedosyt w kwestii gier detektywistycznych i produkcji z tegoż gatunku ostatnio wyraźnie brakuje na rynku. Miejmy nadzieję, że ekipa Frogwares nie zawiedzie fanów Sherlocka oraz gatunku i już za kilka dni w nasze ręce wpadnie świetna gra, którą każdy ukończy z uśmiechem na twarzy.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Za wydanie gry w Polsce odpowiedzialna jest firma cdp.pl, a najnowsza produkcja studia Frogwares na komputerach osobistych zostanie wydana w języju polskim.

More from Mikołaj Ciesielski

Twórcy Śródziemie: Cień Mordoru udostępnili infografikę zawierającą statystyki z gry

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith...
Read More