Magazyn VJump opublikował nowe ujęcia z Final Fantasy XV

W sieci pojawiły się nowe obrazki z gry Final Fantasy XV. Źródłem tych materiałów jest magazyn V Jump, który ujawnił kilka nowych ujęć z rozgrywki.

Square Enix odpowiedzialne jest za najlepsze jRPGi w historii, między innymi serię Final Fantasy oraz Kingdom Hearts.
Square Enix odpowiedzialne jest za najlepsze jRPGi w historii, między innymi serię Final Fantasy oraz Kingdom Hearts.

Ostatni numer japońskiego magazynu V Jump zawierał zupełnie nowe ujęcia z rozgrywki w Final Fantasy XV na konsolach nowej generacji. Materiałów jest niewiele, ale zawierają bardzo interesujący przekaz.

Japoński magazyn nie ujawnił, w treści wpisu, niczego odkrywczego, raczej ograniczając się do powtarzania znanych już informacji. CO jednak bardziej istotne to fakt, że główny bohater walczy z przeciwnikami przy użyciu całkiem efektownie wyglądającej broni – halabardy z dwoma groźnymi końcówkami.

Oczywiście polecam zapoznać się również z ostatnim, anglojęzycznym zwiastunem gry pod tym adresem.

Final Fantasy XV to superprodukcja, o której wiemy już stosunkowo dużo. Czekamy jednak na większą liczbę konkretów, ot chociażby przybliżoną datę premiery oraz pierwsze wrażenia graczy, którzy ograją wersję demonstracyjną gry udostępnianą wraz z Final Fantasy Type – 0 HD.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/01/17/final-fantasy-xv-new-screenshots-of-noctis-fighting-with-a-spear-revealed-by-vjump/]

Nowinki z Final Fantasy XV!
Nowinki z Final Fantasy XV!
Written By
More from Patryk

Twórcy opowiadają o jakości oprawy graficznej w Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare ma dysponować bardzo wysokiej jakości oprawą graficzną....
Read More