Mafia III – zobacz 12 minut nowego gameplay’u z tej niesamowitej gry

Redakcja IGN udostępniła w sieci nowy materiał wideo z gry Mafia 3. Otrzymaliśmy gameplay wraz z komentarze, co jednak najważniejsze, ten tytuł wygląda niesamowicie.

W sieci pojawił się nowy materiał wideo z bardzo oczekiwanej gry studia Hangar 13 Mafia 3 na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Filmik jest ekskluzywnym materiałem od redakcji IGN wraz z komentarzem.

Dzięki poniższemu materiałowi dowiadujemy się, iż twórcy dokładają starań, aby umiejętnie zagospodarować otwarty świat gry. Wszakże to sandbox, toteż wirtualny świat powinien być jak najlepiej wykreowany. W przeciwieństwie do poprzedniej odsłony Mafii, Nowy Orlean z najnowszej produkcji Hangar13 obfitować ma w wszelakiego rodzaju aktywności, które sprawią, że gracze nie powinni się w nim nudzić. Oczywiście otrzymamy ponadto zajęcia poboczne będą w dużym stopniu powiązane z głównym celem, jakim jest przejęcie wpływów w mieście.

Warto również wspomnieć o sekwencji pościgu w akompaniamencie utworu Paint It Black, grupy The Rolling Stones.

Mafia 3 to jedna z najważniejszych premier przyszłego roku. Tytuł od 2K Games pojawi się na PlayStation 4 oraz Xbox One i komputerach osobistych. Nie znamy jednak jeszcze dokładnej daty debiutu gry.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=_Xtq18Vmh3s” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

PlayStation Polska TV (#37)

Na oficjalnym kanale PlayStation pojawił się kolejny, trzydziesty siódmy odcinek programu PlayStation...
Read More