Mafia 3 na okładce listopadowego Game Informera

Game Informer zapowiedział już dzisiaj najnowszą okładkę swojego magazynu o grach. Potentat z zagranicy umieści na swojej okładce bardzo oczekiwaną grę studia Hangar 13, czyli Mafię III.

Pewnie wielu z Was czytało kiedyś oryginalnego Game Informera. Magazyn jest kultowy i niezwykle popularny, a na swoich okładkach gości tylko najpopularniejsze i najbardziej oczekiwane gry. Jedną z nich, już w przyszłym miesiącu, będzie produkcja Hangar 13 w postaci gry Mafia 3. Oczekiwana przez miliony fanów na całym świecie, ciekaw jestem, co takiego w magazynie pojawi się na temat tej gry.

Co więcej, w sieci pojawił się nie tylko oficjalny cover listopadowego wydania Game Informera, ale również trailer materiału, który pojawi się w tym wydaniu. Okazuje się, że już teraz możecie zobaczyć urywki pamiętnego trailera gry, ale więcej o niej samej przeczytacie dopiero w magazynie. Szkoda, że jest do niego ograniczony dostęp, aczkolwiek jeżeli tylko macie jakimś cudem dostęp do Game Informera, to polecam sprawdzić.

Mafia 3 ma być największym sandboxem w historii 2K Games i zmierza na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Będzie to bardzo rozbudowana gra, która jednocześnie opowie historię nowego bohatera, który jak to zwykle w grach z tej serii bywa uwikła się w porachunki z mafią. Miejscem akcji będzie miasto Nowy Orlean, a oprawa graficzna robi niesamowite wrażenie. Cóż, warto czekać!

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=pbuhMFBwEgs” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f7c27b8f1e9688010bf334″]

Written By
More from Patryk

Finał przygód Argusa z Astory – nowy film od społeczności fanów Dark Souls

Dark Souls II trafiło kilka dni temu do oficjalnej sprzedaży. Gra zebrała...
Read More