Mad Max zostanie wydane na polskim rynku przez firmę Cenega

Gra ukaże się 4 września w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także komputerach PC również w wersji cyfrowej.

Mad Max to gra akcji w otwartym świecie, umiejscowiona w postapokaliptycznym świecie, w którym kluczem do przeżycia są samochody. Gracz wciela się w postać Mad Maxa, samotnego wojownika walczącego o przetrwanie na Pustkowiach i toczącego pojedynki z brutalnymi gangami.

Mad Max to najwyższa półka, jeżeli mowa o kinematografii, jak będzie w branży gier wideo?
Mad Max to najwyższa półka, jeżeli mowa o kinematografii, jak będzie w branży gier wideo?

Kluczowe cechy gry:

  • Bądź Mad Maxem – twórz i ulepszaj ekwipunek Maxa oraz bronie, by przetrwać w pojedynkach łaczących elementy walki wręcz, strzelaniny oraz taktycznych zagrywek. Gracze będą musieli podjąć trudne decyzje, jeżeli będą chcieli uciec z Pustkowi.

  • Wciągające prymitywne Pustkowie – piaszczysty, dynamiczny świat, mierząc się ze zdradliwym terenem, niebezpiecznymi warunkami pogodowymi.

  • Śmieci to skarb – gracz będzie mógł napadać na wrogie obozy, by zyskać dostęp do cennych zasobów.

  • Przetrwaj w otwartym świecie – gracz zmierzy się ze śmiertelnie groźnymi gangami i frakcjami w trakcie wykonywania niebezpiecznych misji pobocznych i zadań w dynamicznym otwartym świecie gotowym na eksplorację.

  • Intensywne pojedynki na drodze – walka w samochodach jest oparta tylko i wyłącznie na fizyce gry, dzięki czemu żaden z pojedynków nie będzie taki sam.

  • Skonstruuj uniwersalny wóz bojowy

Tytuł zapowiada się bardzo interesująco. Warto jest zapoznać się z ostatnim zwiastunem wideo gry, który jest przepełniony akcją oraz wybuchami.

Wydaje się więc, że Mad Max na PlayStation 4, Xbox One oraz PC może być atrakcyjnym tytułem. Z pewnością charakterystycznym i niezwykle świeżym. Czekacie na Maxa?

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Dying Light inspiracją dla filmu live-action ”The Last Supply Drop”

Dying Light to nie tylko świetna gra na PC, PS4 oraz Xone,...
Read More