Macie PlayStation Vita? Sprawdźcie jak wygląda na niej Destiny

W sieci udostępniono bardzo ciekawe wideo prezentujące rozgrywkę z Destiny na ekranie PlayStation Vita. Wszystko za sprawą specjalnej funkcji Remote Play w PlayStation 4.

Destiny trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Bungie przygotowuje się do tej premiery już od dłuższego czasu. Czy możemy spodziewać się potężnej, nowej marki w gatunku MMO?
Destiny trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Bungie przygotowuje się do tej premiery już od dłuższego czasu. Czy możemy spodziewać się potężnej, nowej marki w gatunku MMO?

Premiera Destiny już w przyszłym tygodniu, ale jeszcze teraz otrzymujemy nowe filmiki promujące tytuł studia Bungie. Autorzy gry postanowili wykorzystać PlayStation Vita oraz funkcję gry zdalnej, aby dodatkowo zainteresować graczy swoim tytułem. W sieci pojawiła się krótka prezentacja jakości tej gry na ekranie przenośnej konsoli Sony.

Bungie postarało się, aby jak najodpowiedniej wykorzystać specjalne funkcje PlayStation Vita, z równoczesnym zachowaniem wygody rozgrywki. Tylny panel dotykowy nie zostanie wykorzystany w Destiny, toteż nie musicie się przejmować ułożeniem palców na jego powierzchni. Do kontroli nad naszym bohaterem posłuży zaś ekran dotykowy konsolki. Po naciśnięciu lewej strony ekranu rzucimy granatem, prawa strona odpowiada za walkę wręcz, zaś środkowa strefa za przywołanie ducha lub też powrót na orbitę. 

Autorzy gry najwidoczniej wykonali dobrą robotę, celem dopracowania swojej produkcji w najmniejszych szczegółach. Premiera gry już w najbliższy wtorek, tym czasem możecie sprawdzić filmik promujący rozgrywkę na PlayStation Vita.

Written By
More from Patryk

PlayStation Polska rusza w trasę po całym kraju

PlayStation Polska Extra wyrusza w trasę na terenie całej Polski. Ekipa spotykać...
Read More