Luty miesiącem hitów w PlayStation Plus?

mll

W sieci pojawiły się pierwsze, nie oficjalne informacje na temat rozpiski lutowej promocji w PlayStation Plus. Jeżeli to są prawdziwe informacje, to spodziewajcie się największych hitów ostatnich miesięcy!

Playstation-Banner

Wiele osób narzekało ostatnio, że Sony spuściło z tonu w kwestiach promocji na swojej usłudze PlayStation Plus. W tym miesiącu mogliśmy pobrać rewelacyjne Remember Me, ale miesiąc luty może być jeszcze gorętszy ze względu na dwa tytuły, dostępne dla właścicieli PlayStation 3. Według nie oficjalnych zapowiedzi mogą być nimi Bioshock: Infinite i Metro Last Light. Pierwsza z nich, to kolejna odsłona serii strzelanin, której twórcy stawiają na nieszablonową fabułę i rozbudowaną rozgrywkę. Wybierzemy się na pokład Columbii, niezwykłego, podniebnego miasta, w towarzystwie uroczej Elizabeth. Wszystko to zostało stworzone przy pomocy technologii Unreal Engine 3. Gra zebrała wysokie noty w prasie, a wielu uznało ją za grę roku 2013.

Drugą, nie mniej ciekawą pozycją, która trafi w ręce właścicieli PlayStation 3 będzie Metro Last Light. Klimatyczny survival horror, który zabierze nas do zniszczonej Moskwy, miejsca gdzie ocalali ludzie chronią się przed morderczymi mutantami w tunelach dawnego metra. Informacja głosi, że właściciele PlayStation Vita mogą liczyć na rewelacyjne Dynasty Warriors Next i Modnation Racers. Pierwszy tytuł jest sztandarowym projektem studia Tecmo Koei, które wiernie odwzorowuje kulturę dalekiego wschodu i bitwy toczone na terenie Chin. PlayStation 4 otrzyma zaś grę Outlast,  czyli survival horror łączący elementy przygodowe z grą akcji. Młodego dziennikarz musi wydostać się z opanowanego przez psychopatów ośrodka badawczego. 

Całość informacji proszę traktować jako plotkę, ponieważ Sony dopiero szykuje się do zapowiedzi zawartości PlayStation Plus na miesiąc luty. Bioshock: Infinite otrzymali gracze ze Stanów Zjednoczonych w zeszłym miesiącu, a więc są realne szanse na to, aby teraz gra znalazła się w naszej rozpisce. I jak, zainteresowanie taką ofertą PlayStation Plus?

Written By
More from konadmin

Fable Anniversary – konkurs

Developerzy z Lionhead Studios, ogłosili konkurs na stworzenie własnego osiągnięcia w nadchodzącym...
Read More