Lot orła nad Londynem, czyli Ubisoft promuje Assassin’s Creed Syndicate

Firma Ubisoft w absolutnie charakterystyczny sposób prowadzi kampanię marketingową gry Assassin’s Creed Syndicate. Nie zalewa nas materiałami z rozgrywki, ale interesującymi i oryginalnymi filmikami.

Dziś z udziałem prawdziwego orła, który wyposażony w kamerę wysokiej jakości przelatuje nad dzisiejszym Londynem, jednym z największych miast na świecie. Trailer gry, jeżeli poniższy filmik można w ogóle tak nazywać, jest jedną z oryginalniejszych produkcji ostatnich miesięcy z branży gier wideo.

Firma Ubisoft wyposażyła rosłego orła w kamerę wysokiej jakości (4K). Efekt przelotu nad Londynem jest niesamowity. Miasto to oczywiście jedna z najbardziej znanych, rozbudowanych, ale i klasycznych metropolii na świecie. Widok z lotu ptaka może się podobać, choć oczywiście architektura Londynu z gry Assassin’s Creed Syndicate będzie się znacząco różnić od tej nowoczesnej, od tej dzisiejszej. Jednakże możecie być pewni, że w skórze dwójki asasynów wskoczycie na wieżę Big Bena, czy chociażby odwiedzić popularne Trafalgar Square.

To jednak nie wszystko. Ubisoft zapowiada kolejne materiały wideo z gry Assassin’s Creed Syndicate już wkrótce. Gra może być szczególnie interesująca ze względu na nowy schemat rozgrywki, a mianowicie możliwość wcielenia się w dwójkę asasynów – Jacoba i jego siostrę Evię. Należy pamiętać, że można zmieniać postaci w dowolnym momencie. Właśnie to firma Ubisoft powinna pokazać w nadchodzącym czasie, bo przecież do premiery już pozostało bardzo mało czasu.

Gra Assassin’s Creed Syndicate pojawi się na PlayStation 4 oraz Xbox One już z dniem 23 października, ale na komputerach osobistych dopiero 19 listopada.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=116&v=g4hOJj1hd0M” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=PDQYKyuDpSI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fc39c366f2b66b49cdd183″]

Written By
More from Patryk

POWERS, serial ekskluzywny dla PlayStation 4, dostępny od dziś dla subskrybentów PlayStation Plus

Sony informuje o starcie emisji serialu Powers dla użytkowników usługi PlayStation Plus...
Read More