Lords of the Fallen z nowym zwiastunem i grafikami

Lords of the Fallen to dynamiczny RPG akcji, który zmierza na konsole nowej generacji oraz na PC. Wstępnie premiera zaplanowana jest na jesień tego roku. Za grę odpowiedzialne jest studio CI Games, które zaprezentowało nowy zwiastun.

Najnowszy zwiastun prezentuję jednego z tytułowych upadłych lordów, który nosi imię Champion. Zwiastun jest niezwykle efektowny i jak podkreślają twórcy ma pokazywać trudną drogę do zwycięstwa, podczas której nie raz przyjdzie nam poczuć gorycz porażki, które wiele nas nauczą. CI Games udostępniło także kilka nowych grafik, które również prezentują się dobrze.

Lords of the Fallen to dynamiczny RPG akcji stworzony przez polskie studio City Interactive. Gra skierowana jest głównie do dojrzałych graczy. Rozgrywka skupia się przede wszystkim z na walce, rozwijaniu postaci gracza, eksploracji oraz na doborze ekwipunku. W produkcję zaangażowany był Tomasz Gop, który jest współtwórcą Wiedźmina. Świat przedstawiony w Lords of the Fallen to starożytna kraina, gdzie tysiące lat wcześniej doszło do buntu ludzi przeciw tyranii boga, którego udało się pokonać. Jego ciało zmieniło się w łańcuch górski, który oddziela północ zamieszkaną przez magów kapłanów, od południa, gdzie mieszkają wojownicy. Na początku rozgrywki wybieramy klasę postaci z pośród klasycznej trójki- wojownika, maga i skrytobójcy. Ciekawym rozwiązaniem może być fakt, iż wróg pokonany magią upuści czar lub artefakt, a ten zabity „normalnie” upuści broń lub zbroje. Do jesieni jeszcze sporo czasu, ale widać, że Lords of the Fallen ma szansę konkurować z Dragon Age: Inkwizycja czy też z Śródziemie: Cień Mordoru.

More from Mikołaj Ciesielski

12 milionów sprzedanych egzemplarzy Pokémon X i Y

Niesamowite rekordy biją dwie ostatnie odsłony Pokémonów na przenośną konsolę Nintendo 3DS. Nintendo...
Read More
 • valm

  Nieżle, nieżle 🙂
  Wygląda na to że to gra ‚nie dla idiotów’ i trzeba będzie się pomęczyć żeby przejść.
  Oby tak dalej.

  • W zeszłym roku na Game Industry Trends na Stadionie Narodowym goście z CI Games pokazywali krok po kroku proces produkcji trailera Lords of The Fallen – łącznie ze story boardem – tylko pozazdrościć takiej pracy!

 • deadmeat

  Ciekawe acRPG się zapowiada będzie w co grać niedługo. Walki mogą być też ciekaw, graficznie nieźle wygląda. Champion fajnie wygląda postacie też spoko.