Lords of the Fallen w jakości 1080p na PlayStation 4, jak sytuacja z Xbox One?

Studio CI Games poinformowało o konkretnych rozdzielczościach, w jakich będzie działało Lords of the Fallen na Xbox One oraz PlayStation 4.

Lords of the Fallen to odpowiedź firmy CI Games na zapotrzebowanie na wymagające gry z gatunku RPG.
Lords of the Fallen to odpowiedź firmy CI Games na zapotrzebowanie na wymagające gry z gatunku RPG.

W sieci pojawiły się konkretne informacje na temat rozdzielczości w Lords of the Fallen. Redakcja Videogamera zamieściła wypowiedzi producenta gry w osobie Tomasza Gopa, który potwierdził, że na PlayStation 4 będzie to poziom 1080p, zaś na konkurencyjnej konsoli Xbox One uzyskano 900p.

Tomasz Gop starał się wyjaśnić różnice pomiędzy obiema platformami. CI Games do samego końca starało się wypracować ten sam poziom na obu konsolach. Jednakowoż tylko PlayStation 4 będzie mogło pochwalić się rozdzielczością 1080p. Autor Lords of the Fallen podkreślił, że obie wersje są bardzo podobne, różni je tylko rzeczona rozdzielczość. Warto więc zadać pytanie, czy tak naprawdę warto sobie tym elementem zawracać głowę?

Producent gry pracuje aktualnie nad ostatnimi poprawkami, bowiem gra jest już niemalże ukończona. Premiera gry nastąpi 31 października na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Wszystko wskazuje na to, że otrzymamy klasowy tytuł.

[dzięki – http://www.videogamer.com/xboxone/lords_of_the_fallen/news/lords_of_the_fallen_is_900p_on_xbox_one_1080p_on_ps4.html]

Written By
More from Patryk

Zapowiedziano Zombie Army Trilogy na PlayStation 4, Xbox One oraz PC

Studio Rebellion zapowiedziało właśnie grę Zombie Army Trilogy na PlayStation 4, Xbox...
Read More
 • FiFi

  Różnica w rozdzielczości niewielka, uważam, że gra zapowiada się bardzo dopracowanie graficznie więc tego bym się nie przyczepiła. Fakt o ostatnich poprawkach gry to bardzo dobra wiadomość, wygląda już tylko na ostatnie szlify a do premiery zostało jeszcze trochę czasu. CI bardzo się postarało ze swoim nowym dziełem.

 • Alek

  Fajny pokaz gry- wygląda tak jak powinna wyglądać, niezła grafika, świetny dźwięk, a rozdzielczością na X-klocku nie przejmował bym się, myślę że wielkie straty nie będzie. Ten boss jest zaje.isty widać że wielkość ma znaczenie.

 • gerek

  EE nie ma co się czepiać, bo i inne gry mają podobne problemy, a gra ma nam wiele do zaoferowania, myślę że 900p to jest mało istotny szczegół, grunt że na PS4 jest Full HD i oczywiście na piece, co mnie najbardziej cieszy bo mój sprzęt wyciśnie z tej gry ostatnie soki.

 • Hell

  Myślę, że to nie powinno wpłynąć w żaden sposób na grę. W końcu to nie jest jakaś wielka różnica. jakby nie podali tego do wiadomości, to podejrzewam że nikt by na to nie zwrócił uwagi. Maja jeszcze miesiąc, więc już LoF jest na ukończeniu. Jest jeszcze czas na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Uważam, że LoF będzie sporym sukcesem:) Pokazali nowy, godzinny materiał. Warto zobaczyć:) Już się nie mogę doczekać. Najważniejsze, że wszystko idzie zgodnie z planem i gra ukaże się w terminie:)

 • jen

  Fajne ruchy ma ten „nosorożec”, z tego co oglądałem już w sieci to gra wygląda dość okazale, Przypuszczam że będzie sporo zabawy z przeciwnikami, ciekaw jestem ile w tej grze będzie magii, bo lobię czasami po czarować. Jest to niezła alternatywa dla DS-a bo już mi się znudził.