Lords of the Fallen – Tomasz Gop wypowiada się na temat pierwszych ocen gry

W sieci udostępniono nagranie wideo z Lords of the Fallen udziałem Tomasza Gopa, twórcy gry. Ustosunkowuje się on do pierwszych recenzji gry.

Lords of the Fallen to odpowiedź firmy CI Games na zapotrzebowanie na wymagające gry z gatunku RPG.
Lords of the Fallen to odpowiedź firmy CI Games na zapotrzebowanie na wymagające gry z gatunku RPG.

Tomasz Gop, twórca Lords of the Fallen, zdecydował odnieść się do krytyki gry w pierwszych recenzjach. Na tę okoliczność nagrano specjalny materiał wideo zawierający komentarz twórcy. Wiele osób krytykowało grę, za zbyt wolne poruszanie się głównego bohatera oraz kilka innych elementów zabawy. Co na to Tomasz Gop?

Prędkość poruszania się naszego bohatera zależy od wagi jego uzbrojenia. Jeżeli będziemy posługiwać się lżejszą zbroją, nasza prędkość wzrośnie. Ciężka zbroja i potężne bronie, to przede wszystkim bardzo silne ataki. Spowalniają one jednak nasze ruchy, co nie podoba się recenzentom.

Co więcej, w trakcie zabawy, po śmierci głównego bohatera, możemy odzyskać zdobyte przez nas doświadczenie kierując się w stronę miejsca naszej śmierci. Czas na odzyskanie doświadczenia jest ograniczony, ale w trakcie zabawy otrzymujemy pewne bonusy do statystyk, dzięki czemu możemy zdecydować się zaatakować silniejszych przeciwników.

Premiera gry została przyśpieszona i nastąpi 28 października 2014 roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Written By
More from Patryk

Brazylia gra z Niemcami w PES 2016

IGN publikuje kolejne materiały z gry PES 2016, która trafi na PlayStation 4...
Read More