Lords of the Fallen przyjęte przez branżę z entuzjazmem, tak twierdzi CI Games

Lords of the Fallen dostępne jest na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Firma CI Games przyznaje, że gra przyjęto na rynku z entuzjazmem.

Lords of the Fallen to odpowiedź firmy CI Games na zapotrzebowanie na wymagające gry z gatunku RPG.
Lords of the Fallen to odpowiedź firmy CI Games na zapotrzebowanie na wymagające gry z gatunku RPG.

Największy i najambitniejszy projekt w historii polskiego studia CI Games zyskał uznanie graczy i specjalistycznych mediów na całym świecie. Tytuł zebrał już pierwsze świetne recenzje – magazyn CD Action wystawił ocenę 9/10. Redakcja doceniła także walory artystyczne produkcji, nadając jej miano „najładniejszego RPG w historii gatunku”. Kluczowe media branżowe w USA (Games Informer, Gamespot), również doceniły pracę CI Games. Dostrzeżono wyjątkowość produkcji i potencjał w ewentualnej kontynuacji, przyznając ocenę 8,5 i 8 punktów.

Tak świetne recenzje naszej produkcji, to nie tylko powód do dumy, ale również potwierdzenie, że gracze dostrzegli w naszym projekcie wartość. Udowodniliśmy, że tytuł, który tworzymy jest na światowym poziomie, nie tylko pod względem technologicznym, ale również artystycznym. Wierzę, że ten niewątpliwy sukces będzie miał swoją kontynuację w naszych przyszłych projektach – mówi Marek Tymiński, Prezes CI Games.

Superprodukcja CI Games, czyli gra Lords of the Fallen, została bardzo wysoko oceniona przez najpopularniejsze magazyny w branży. Entuzjastyczne recenzje potwierdziły, że studio jest gotowe na tworzenie gier na najwyższym światowym poziomie. Produkt pojawił się na rynku 28 października, jednocześnie w 72 krajach. Łączny budżet produkcji wyniósł ponad 40 milionów złotych i był najwyższy w historii warszawskiego dewelopera.

Gra dostępna jest na konsolach nowej generacji: PlayStation 4 i Xbox One. Produkcja ukazała się również w wersji na komputery PC.

[informacja prasowa]

Harkyn...lepiej go nie denerwować.
Harkyn…lepiej go nie denerwować.
Written By
More from Patryk

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes – porównanie na obu generacjach

Studio Konami zamieściło w sieci ciekawy materiał wideo. Film jest krótkim porównaniem...
Read More