Lords of the Fallen pojawi się w sprzedaży wcześniej

W sieci pojawiły się bardzo dobre informacje dla wszystkich tych, którzy czekają na premierę Lords of the Fallen. Gra pojawi się wcześniej niż zakładano.

Lords of the Fallen to odpowiedź firmy CI Games na zapotrzebowanie na wymagające gry z gatunku RPG.
Lords of the Fallen to odpowiedź firmy CI Games na zapotrzebowanie na wymagające gry z gatunku RPG.

Przygotowaliśmy dla Was bardzo fajną wiadomość z obozu CI Games, który od dłuższego czasu pracuje nad grą Lords of the Fallen. Premiera gry została przyśpieszona i nastąpi 28 października 2014 roku. Oznacza to, że polscy gracze będą mogli wcielić się w postać Harkyna, głównego bohatera najnowszej produkcji CI Games za równo trzy tygodnie.

Już 28 października tytuł zadebiutuje w Polsce. Mowa tutaj o wersji na konsole nowej generacji i komputery PC. Studio CI Games podkreśla, że zamówienia przedpremierowe wskazują na rosnące zainteresowanie rynku nowym tytułem.

”Zdecydowaliśmy się przyśpieszyć polską premierę gry o kilka dni, tak aby odbyła się równolegle z amerykańską. Chcemy przez to pokazać, jak ważni są dla nas polscy gracze i umożliwić im jako pierwszym rozpocząć przygodę z Lords of the Fallen” – mówi Marek Tymiński, Prezes Zarządu CI Games SA.

W czasach, kiedy to twórcy decydują się opóźniać premiery swoich gier, CI Games działa w zupełnie inny sposób. Dzięki temu, będziemy mogli zagrać w Lords of the Fallen szybciej niż planowano, jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

The Evil Within – nowy trailer oraz przesunięcie daty premiery

The Evil Within to survival horror produkcji Tango Gameworks, który trafi na...
Read More