Lords of the Fallen – pierwsze fragmenty rozgrywki

Lords of the Fallen to gra Tomasza Gopa, współtwórcy marki Wiedźmin, który wspólnie z CI Games prezentuje pierwsze fragmenty rozgrywki z tego fantastycznego rpg akcji. Gra dostępna tylko na PlayStation 4 i Xbox One.

tomaszgop

Projekt wniesie sporo nowości do skostniałego segmentu rpg, a sam twórca, znany i szanowany Tomasz Gop, przyznaje że inspirował się świetnym Dark Souls. Dziennikarze poczytnego serwisu internetowego IGN, mogli osobiście rzucić okiem na pierwsze kilka minut z gry. Wrażenia są rewelacyjne, ponieważ filmik został wrzucony w wysokiej jakości, a sama rozgrywka nie odstaje od tego, co prezentuje wcześniej wspominane Dark Souls. W prezentacji udział bierze sam twórca gry i służy komentarzem na temat tego, co dzieje się aktualnie na ekranie.

Tomasz Gop to człowiek instytucja na rodzimym rynku. Pracował między innymi przy grach z serii Wiedźmin, ale jego nowy projekt to Lords of the Fallen, role play zmierzający na konsole nowej generacji. Akcja Lords of the Fallen została osadzona w rozbudowanym uniwersum, w którym opuszczeni przez Boga ludzie każdego dnia walczą o przetrwanie. Gracze wcielą się w postać o imieniu Harkyn, podejmującą się misji zlikwidowania źródła nieśmiertelnej i niszczącej siły. Rozgrywka stawiać ma przed graczem szereg wyzwań, a sama gra celuje w grupkę zapaleńców, którzy smakują się w wysokim poziomie trudności. Gra trafi w tym roku tylko na PlayStation 4 i Xboxa One. Oficjalnej daty premiery wciąż brak, ale już po poniższych materiałach widać, że gra jest w zaawansowanym stanie produkcji. Rozgrywka wygląda na bardzo szybką i dynamiczną, starć z dużymi bossami nie zabraknie, a technologicznie wszystko wygląda naprawdę nieźle. Poniższy filmik najlepiej przeglądać w rozdzielczości 720p – enjoy.

dzięki [ IGN

Written By
More from Patryk

Nowy zwiastun Mortal Kombat X to jeszcze więcej mordobicia

Mortal Kombat X otrzymało kolejny gameplay trailer, tym razem z udziałem rodziny...
Read More