Lords of the Fallen- nowy gameplay przedstawiający walkę z bossem

Lords of the Fallen to gra z gatunku action- RPG, za którą odpowiedzialne jest polskie studio CI Games. Produkcja ta skierowana jest przede wszystkim do dojrzałych graczy. Do sieci trafił nowy kawałek rozgrywki, na który warto rzucić okiem.

W produkcję gry zaangażowany jest Tomasz Gop, jeden ze współtwórców Wiedźmina.

Ekipa brytyjskiego Eurogamera miała okazję zagrać w najnowszą produkcję CI Games wraz z Tomaszem Gopem. Dzięki owemu wydarzeniu redakcja udostępniła ogrywany przez siebie fragment w sieci. Poniższy materiał przedstawia przede wszystkim walkę z bossem, który naprawdę robi wrażenie i moim zdaniem podczas rozgrywki niejeden gracz będzie miał problem z owym jegomościem. Rzućcie okiem i dajcie znać, czy również Wy nie możecie doczekać się premiery Lords of the Fallen.

Na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że najnowsza produkcja CI Games to kolejna odsłona Dark Souls, jednakże twórcy z Tomaszem Gopem na czele niemal od początku projektu powtarzają, że Lords of the Fallen jest zupełnie inną grą, niż produkcje japońskiego From Software. Warto również wspomnieć, że wczoraj w sieci pojawiła się informacja, dotycząca danych technicznych gry, na konsolach. Okazało się, że Lords of the Fallen w wersji na PlayStation 4 działać będzie w rozdzielczości 1080, a na Xboksie One w 900p.

Lords of the Fallen zmierza na komputery osobiste oraz na konsole ósmej generacji, czyli na PlayStation 4 i Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 31 października tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Poznaliśmy szczegóły dema FIFY 15

FIFA 15 jest kolejną odsłoną popularnej serii symulacji piłki nożnej, za którą...
Read More
  • Wrocław

    To jest jeden z nielicznych super projektów na konsole, walki wydają się dynamiczne i ogarnięte z sensem, ładnie wyglądają postacie, ale chyba najbardziej mi się podoba twarz Harkyna, świetnie wygląda z tymi tatuażami na ciele(twarzy). Ścieżka dźwiękowa jest bajeczna i pewnie będę chciał ją zdobyć w jakiś sposób.