Lords of the Fallen dostępne od października w polskich sklepach

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat gry Lords of the Fallen, za której produkcją stoi nasz rodak, Tomasz Gop. Gra studia CI Games pojawi się na rynku pod koniec października.

Tomasz Gop odpowiada za grę Lords of the Fallem, jest on producentem z ramienia CI Games.
Tomasz Gop odpowiada za grę Lords of the Fallem, jest on producentem z ramienia CI Games.

Autorzy gry Lords of the Fallen ujawnili oficjalną datę premiery, która została zaplanowana na 31 października tego roku. Tytuł dostępny będzie na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Za projekt odpowiada znany w polskiej branży Tomasz Gop.

Głównym producentem gry jest rodzime studio CI Games, ale wiele elementów przygotowuje również niemieckie Deck 13Lords of the Fallen to RPG akcji stworzony, który podobny jest w swoich założeniach do gier z serii Dark Souls. Gra skierowana jest głównie do dojrzałych graczy, z uwagi na wyższy poziom trudności. Rozgrywka skupia się przede wszystkim z na walce, rozwijaniu głównego bohatera, eksploracji oraz na doborze ekwipunku.

W produkcję zaangażowany jest wspomniany przeze mnie Tomasz Gop, który był współtwórcą Wiedźmina. Świat przedstawiony w Lords of the Fallen to starożytna kraina, gdzie tysiące lat wcześniej doszło do buntu ludzi przeciw tyranii boga, którego udało się pokonać. Ciało głównego bohatera zmieniło się w łańcuch górski, który oddziela północ zamieszkaną przez magów kapłanów, od południa, gdzie mieszkają wojownicy. Na początku rozgrywki wybieramy klasę postaci z pośród klasycznej trójki- wojownika, maga i skrytobójcy.

W październiku dostępne będzie więcej gier z tego gatunku, warto wspomnieć o Śródziemie: Cień Mordoru, jak również Dragon Age: Inkwizycja czy też Assassin’s Creed: Unity. Zapowiada się gorący miesiąc dla graczy.

Written By
More from Patryk

LEGO Ninjago: Nindroids trafi na PlayStation Vita, dystrybutorem jest firma Cenega

Właściciele PlayStation Vita otrzymają w niedługim czasie kolejną grę od firmy Cenega....
Read More