Lords of the Fallen atakuje nas nowym zwistunem

Udostępniono nowe materiały wideo z gry Lords of the Fallen. Tomasz Gop, producent gry, prezentuje fragmenty rozgrywki oraz służy komentarzem.

Czy Lords of the Fallen będzie odpowiedzią CI Games na wielki sukces Dark Souls?
Czy Lords of the Fallen będzie odpowiedzią CI Games na wielki sukces Dark Souls?

W sieci opublikowano kolejne fragmenty wideo z gry Lords of the Fallen. Tym razem filmik prezentujący rozgrywkę jest wzbogacony o komentarz samego twórcy. Tomasz Gop opowiada o jednej z lokacji, jaka przemierzymy w trakcie rozgrywki. Mowa tutaj o pewnych mrocznych podziemiach, których oczywiście nie mogło zabraknąć w grze z gatunku RPG.

Całkiem ciekawie zrealizowano starcia z większymi przeciwnikami od naszego bohatera. Jedno z takich spięć mogliśmy oglądać już na kilkukrotnie prezentowanym demie z targów, gdzie ścieraliśmy się z ogromnym monstrum na okrągłej arenie. Pośrodku znajduje się otwór przykryty deskami, który utrzyma naszego protagonistę, jeżeli tylko nie będzie nosił na sobie ciężkiej zbroi oraz uzbrojenia. Bestia również jest świadoma niebezpieczeństwa, toteż będziemy zmuszeni ją tam zwabić. Walkę możemy więc rozegrać na dwa sposoby, walcząc uczciwie oraz uciec się do podstępu. Problem polega na tym, że gdy tylko ofiara spadnie w przepaść, to zabierze ze sobą wszystkie swoje skarby i uzbrojenie. 

Lords of the Fallen to lżejsza wersja gier z serii Dark Souls, która pojawi się tylko na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Tytuł będzie dostępny w sklepach od 31 października tego roku.

Written By
More from Patryk

Zwolnienia w Evolution Studios, czyli ekipie odpowiedzialnej za Driveclub

W studiu odpowiedzialnym za grę Driveclub dochodzi do restrukturyzacji, czyli zwolnień. Evolution...
Read More
  • Inton

    Wygląda podobnie do DSa, ale jakby bez tej całej ślamazarności, słabej oprawy i dziwnej fabuły. Czekam z niecierpliwością:)