Logitech wprowadza na rynek głośniki Logitech z533

Ligitech po wprowadzeniu w życie nowej marki Logi poszerza swoją linię markowych głośników do użytku domowego. Jeżeli tylko szukacie jakościowego sprzętu, to Logitech przygotował dla Was fajną ofertę.

Firma Logitech poszerzyła swoją linię głośników do użytku domowego o nowe multimedialne głośniki Logitech z533. Każdy system głośników jest projektowany i testowany w najlepszych laboratoriach badawczo-rozwojowych firmy i odpowiada najwyższym standardom akustycznym, aby zapewnić użytkownikom optymalne wrażenia w trakcie słuchania muzyki i multimedialne głośniki Logitech z533 nie są wyjątkiem.

Nasi konsumenci cały czas mówią nam o tym, jak bardzo kochają swoje głośniki Logitech. Często są wręcz zaskoczeni ich wysoką jakością. Jeśli ktoś raz usłyszy, jak brzmią głośniki Logitecha, będzie zauroczony ich brzmieniem. Model z533 również nikogo nie zawiedzie”. – powiedziała Izabela Sulima, Regional Marketing Manager CEE.

logi banner

System głośników z533 zapewnia intensywny przestrzenny dźwięk z bogatymi niskimi tonami i precyzyjnymi wysokimi dźwiękami. Multimedialne głośniki Logitech z533 oferują jeszcze wyższą jakość dźwięku i brzmienia basu w trakcie słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania w gry, dzięki subwooferowi z 2,25-calowymi membranami.

System multimedialnych głośników Logitech z533 został wyposażony w przewodowy panel sterowania, który można umieścić w wygodnym miejscu. Dzięki temu użytkownicy będą mieli łatwy dostęp do najważniejszych funkcji głośników, takich jak włącznik/wyłącznik, głośność i poziom basu. Ponadto panel został wyposażony w gniazdo słuchawkowe i dodatkowe wejścia 3,5 mm i RCA, co pozwoli podłączyć i odtwarzać na głośnikach dźwięk niemal z każdego urządzenia z wyjściem audio, np. komputera, tabletu, smartfona, a nawet telewizora.

Multimedialne głośniki Logitech z333 również dostępne w sklepach

Firma Logitech poinformowała dziś także o dostępności głośników multimedialnych Logitech z333. Ten system głośników 2.1 oferuje 80 watów mocy szczytowej (40W moc RMS) i zapewnia głęboki bas z dedykowanego subwoofera oraz czyste średnie i wysokie tony z dwóch głośników.

Multimedialne głośniki Logitech z333 są dostępne w wybranych sklepach w Europie od końca czerwca 2015 r. w sugerowanej cenie detalicznej 259 PLN.

 

[interaction id=”55929ad417ada36c53718125″]

Written By
More from Patryk

State of Decay: Year One Survival Edition zapowiedziane na Xbox One

State of Decay: Year One Survival Edition pojawi się na Xbox One...
Read More