Lizard Squad ponownie atakuje PlayStation Network

W sieci pojawiły się kolejne nieciekawe informacje na temat działania PlayStation Network. Hakerska grupa Lizard Squad najprawdopodobniej znowu sparaliżowała działanie systemu.

PlayStation Network to platforma na której możemy dokonywać zakupów gier oraz dodatków. Mają tutaj miejsce również bardzo ciekawe promocje.
PlayStation Network to platforma na której możemy dokonywać zakupów gier oraz dodatków. Mają tutaj miejsce również bardzo ciekawe promocje.

Bandycka grupka hakerów nazywających siebie Lizard Squad ponownie daje o sobie znać. Zagraniczne media donoszą, iż najprawdopodobniej znowu zaatakowano platformę PlayStation Network. Tym razem w mniejszym stopniu, bowiem z poziomu przeglądarki nie można było dokonać zakupów za pośrednictwem PlayStation Store.

Grupa zamieściła w sieci nawet interesujący wpis, aby efekty ich działalności trafiły również do szerszego grona. Wpis możecie przeczytać poniżej, ale to jednak nie wszystko. Lizard Squad obrało sobie za cel nie tylko PlayStation, ale również Xboksa. W sieci pojawiły się informacje, jakoby grupa przygotowywała atak na Xbox Live (pierwszą próbę przeprowadzono w ubiegły weekend za sprawą ataku DDOS). Obiecują oni również grudzień niespodzianek, a ucierpią na tym najprawdopodobniej gracze.

[dzięki – http://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/gaming/playstation-network-hacked-lizard-squad-claim-responsibility-and-threaten-more-to-come-9909529.html]

Written By
More from Patryk

Zobacz gameplay z Sebastien Loeb Rally Evo na PlayStation 4

Firma Milestone nie ujawnia oficjalnych materiałów z gry Sebastien Loeb Rally Evo....
Read More