LittleBigPlanet 3- zwiastun premierowy oraz reklama telewizyjna

LittleBigPlanet 3 to kolejna odsłona popularnej serii od studia Media Molecule, za którą tym razem odpowiedzialne jest Sumo Digital. Do sieci trafił zwiastun premierowy oraz reklamę telewizyjna.

LittleBigPlanet to jedna z najoryginalniejszych marek Sony w ostatnich latach.

LittleBigPlanet 3 debiutuje dzisiaj na konsolach PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Z tej okazji do sieci trafiły dwa materiały wideo. Pierwszy z nich to swoisty premierowy zwiastun, ukazujący wszystko to, co w grze najważniejsze. Drugi materiał to reklama telewizyjna mająca na celu zachęcenie graczy do zakupu. Rzućcie okiem, być może i Was owe filmy przekonają, że najnowsza produkcja Sumo Digital musi znaleźć się w Waszej kolekcji.

Warto wspomnieć, iż wersja gry na konsole PlayStation 4 pochwalić może się przede wszystkim ostrzejszymi teksturami oraz wyższą rozdzielczością(natywne 1080p). Na pewno jednak LittleBigPlanet 3 nie jest grą, dla której trzeba zakupić najnowszą konsolę Sony. Nie pokazuje ona mocy konsoli japońskiego giganta. Na takie produkcję przyjdzie nam zapewne poczekać co najmniej do przyszłego roku.

LittleBigPlanet 3 trafi na konsole Sony, czyli na PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Twórcy już przed premierą zapewniali, że do trzeciej części serii będzie można przenosić plansze stworzone w poprzedniej odsłonie.

More from Mikołaj Ciesielski

Nowy zwiastun Child of Light przedstawia świat gry

W NAJNOWSZYM ZWIASTUNIE TWÓRCY SKUPILI SIĘ NA ŚWIECIE, KTÓRY BĘDZIE NAS OTACZAŁ...
Read More