LittleBigPlanet 3 – porównanie wersji gry na konsole PlayStation 4 i PlayStation 3

LittleBigPlanet 3 to kolejna odsłona popularnej serii od studia Media Molecule. Do sieci trafił materiał porównujący grafikę gry w wersji na PlayStation 4, a PlayStation 3.

LittleBigPlanet to jedna z najoryginalniejszych marek Sony w ostatnich latach.

Najnowsza produkcja studia Media Molecule jest niezwykle wyczekiwana przez fanów serii oraz posiadaczy PlayStation 4, ponieważ jest to debiut marki na konsoli ósmej generacji. Poniższy materiał idealnie obrazuje różnicę pomiędzy wersją gry na PlayStation 4 oraz jej poprzedniczką. Rzućcie okiem, jeśli wciąż macie dylemat na której konsoli zagrać w LittleBigPlanet 3.

Wersja gry na konsole PlayStation 4 pochwalić może się przede wszystkim ostrzejszymi teksturami oraz wyższą rozdzielczością(natywne 1080p). Na pewno jednak LittleBigPlanet 3 nie jest grą, dla której trzeba zakupić najnowszą konsolę Sony. Nie pokazuje ona mocy konsoli japońskiego giganta. Na takie produkcję przyjdzie nam zapewne poczekać co najmniej do przyszłego roku.

LittleBigPlanet 3 zmierza na konsole Sony, czyli na PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Światowa data premiera to 18 listopada. Na rynek europejski gra ma trafić 26 listopada.

More from Mikołaj Ciesielski

Cudowne screeny oraz wzory okładek The Division!

Tom Clancy’s The Division to kolejna gra sygnowana nazwiskiem znanego pisarza. Najnowsza...
Read More