LittleBigPlanet 3- europejska data premiery oraz gameplay z PlayStation 4

LittleBigPlanet 3 to kolejna odsłona popularnej serii od studia Media Molecule. Do sieci trafił nowy gameplay pochodzący z wersji na konsole PlayStation 4. Ponadto wiadomo kiedy gra trafi na rynek europejski.

LittleBigPlanet to jedna z najoryginalniejszych marek Sony w ostatnich latach.

Najnowsza produkcja studia Media Molecule jest niezwykle wyczekiwana przez fanów serii oraz posiadaczy PlayStation 4, ponieważ jest to debiut marki na konsoli ósmej generacji. Poniższy materiał powinien zainteresować w szczególności właścicieli najnowszej konsoli Sony, bowiem fragment rozgrywki pochodzi z wersji na PlayStation 4. Rzućcie okiem, Sackboy powraca.

Warto również wspomnieć, iż twórcy podali dokładną datę premiery LittleBigPlanet 3 na rynku europejskim. Okazuje się, że europejscy gracze będą musieli poczekać na Sackboya do 26 listopada, wtedy bowiem najnowsza produkcja studia Media Molecule będzie dostępna na Starym Kontynencie. Twórcy zapewniają, że pracują w pocie czoła, jednakże są zmuszeni opóźnić europejską premierę. Dokładne przyczyny tej decyzji nie są znane.

LittleBigPlanet 3 zmierza na konsole Sony, czyli na PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Światowa data premiera to 18 listopada.

More from Mikołaj Ciesielski

Pojawił się pierwszy trailer H1Z1

H1Z1 TO GRA MMO W REALIACH APOKALIPSY ZOMBIE. TWÓRCĄ GRY JEST SONY...
Read More