Lisa Su, CEO firmy AMD, ujawniła datę premiery systemu operacyjnego Windows 10?

W sieci pojawiły się całkiem sensacyjne informacje dotyczące systemu operacyjnego Windows 10. Oprogramowanie firmy Microsoft ma mieć premierę w lipcu.

Czym zaskoczy nas Windows 10?
Czym zaskoczy nas Windows 10?

Firma Microsoft od dłuższego czasu przygotowuje użytkowników oprogramowania Windows do premiery najnowszego systemu na rynku PC. Jest wielce prawdopodobne, że dzięki prezes koncernu AMD poznaliśmy właśnie przybliżoną datę premiery Windows 10.

Lis Su to CEO koncernu AMD. Na zorganizowanym ostatnio zebraniu udziałowców i planowaniu strategii marketingowej na nadchodzący okres (wakacyjny) przytoczono okres końca lipca, jako ten, kiedy to Windows 10 miałby pojawić się na rynku. W tym okresie również AMD miałoby z większą siłą promować swoje karty graficzne, aby były dostępne wraz z debiutem nowego systemu operacyjnego Microsoftu.

System ma być dostępny na urządzeniach z rodziny Microsoft!
System ma być dostępny na urządzeniach z rodziny Microsoft!

 

Lisa Su uważa, że Microsoft zamierza wprowadzić na rynek system Windows 10 wraz z końcem lipca. W tym też momencie AMD ma wzmóc działania marketingowe wokół swoich układów graficznych, aby, jak powiedziała, ”w sezonie letnim móc zainteresować nowych użytkowników tego oprogramowania”.

Windows 10 nie otrzymał jeszcze oficjalnej daty premiery, ale prezes tak wielkiego i liczącego się w branży koncernu jak AMD z pewnością się nie myli. Jeżeli tylko ktoś jest zainteresowany systemem Windows 10, to zapraszam w to miejsce.

[dzięki – http://www.videogamer.com/news/windows_10_to_launch_in_july_amd.html]

Rewolucja, czy ewolucja?
Rewolucja, czy ewolucja?
Written By
More from Patryk

Do sklepów trafiło osiem milionów Watch Dogs

Fima Ubisoft udostępniła informacje ze swojego sprawozdania finansowego obejmującego I kwartał fiskalny....
Read More