Link na nowym zwiastunie Hyrule Warriors

Firma Nintendo opublikowała nowe materiały wideo z gry Hyrule Warriors. Tytuł trafi na Nintendo Wii U, a najnowszy trailer prezentuje nam sylwetkę głównego bohatera.

Legend of Zelda trafi również na Wii U. Legendarna marka jest bardzo oczekiwana przez graczy.
Legend of Zelda trafi również na Wii U. Legendarna marka jest bardzo oczekiwana przez graczy.

Hyrule Warriors to gra studia Omega Force, która trafi tylko i wyłącznie na konsolę Nintendo Wii U. Jest to połączenie charakterystyki serii Dynasty Warriors z uniwersum Legend of Zelda.

Tytuł ma trafić na rynek we wrześniu tego roku. Poniższy materiał wideo prezentuje sylwetkę głównego bohatera, oraz fragmenty rozgrywki. Widać jak na dłoni, że najnowszy projekt firmy Omega Force skierowany będzie do graczy lubiących sporo dynamicznej akcji. Głównym bohaterem gry będzie Link, który z niebywałą gracją pokonuje zastępy wrogów. W trakcie rozgrywki spotkamy się z hordami przeciwników, ale również okolicznościowymi bossami. Nintendo Wii U najprawdopodobniej otrzyma tytuł bardzo wysokiej jakości, jeżeli mowa o rozgrywce, choć każdy kolejny materiał potwierdza, że nie powinniśmy się spodziewać grafiki najwyższych lotów.

Hyrule Warriors pojawi się na rynku we wrześniu tego roku. Miejmy nadzieję, że to tego czasu Nintendo w naszym kraju rozwinie skrzydła, ponieważ warto się tym tytułem zainteresować.

Written By
More from Patryk

Rise of the Tomb Raider pojawi się na PlayStation 3 oraz Xboksie 360?

W sieci pojawiły się zaskakujące informacje na temat kontynuacji Tomb Raider z...
Read More