Liniowe gry mają problem, twierdzi producent Far Cry 4

Far Cry 4 od firmy Ubisoft to jedna z najładniejszych strzelanin na rynku, z pewnością warta Waszej uwagi!

W sieci pojawiła się wypowiedź producenta gry Far Cry 4, który stwierdził, że liniowe gry mają dzisiaj spore problemy na rynku.

Far Cry 4 pojawi się na konsolach nowej generacji i pozwoli nam na dużą swobodę podczas rozgrywki, właśnie za sprawą otwartej struktury świata.
Far Cry 4 pojawi się na konsolach nowej generacji i pozwoli nam na dużą swobodę podczas rozgrywki, właśnie za sprawą otwartej struktury świata.

Far Cry 4 będzie wielką produkcją, która pozwoli graczowi poruszać się po sporej wielkości środowisku. Tytuł jest osadzony w otwartym świecie, gracz ma niejako wolną wolę w dobieraniu ścieżki do celu.

Jeden z producentów gry, Alex Hutchinson stwierdził, iż liniowe gry mają dzisiaj sporo problemów. Przedstawiciel firmy Ubisoft twierdzi, że otwarta struktura świata gry to wielka zaleta gier tego typu. Far Cry 4 pozwoli graczowi na dużą swobodę, czego nie ma w innych grach tego gatunku.

”Dostrzegamy tendencję do migracji graczy w stronę produkcji z otwartym światem. Jeżeli otworzę listę znajomych i widzę, że wszyscy robią to samo i wykonują te same misje… sądzę, że nic tak nie przekonuje do zakupu jak czterdziestu znajomych bawiących się w ten sam tytuł i robiących w nim kompletnie różne rzeczy.” – The Official Xbox Magazine, Alex Hutchinson.

Far Cry 4 trafi do dystrybucji już 18 listopada na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 4, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Warto również zainteresować się szczegółami na temat przepustki sezonowej, która na dniach została ujawniona.

[dzięki – http://www.totalxbox.com/82095/linear-story-games-are-really-going-to-suffer-in-the-modern-marketplace-says-far-cry-4-dev/]

Written By
More from Patryk

Sprawdźcie nowy gameplay z gry Horizon: Zero Dawn

W sieci został opublikowany nowy gameplay z gry Horizon: Zero Dawn na...
Read More