Limitowana wersja PS4 z motywem Metal Gear Solid V: The Phantom Pain może trafić do Europy?

Twórcy edycji specjalnej PS4 z motywem Metal Gear Solid V: The Phantom Pain nie zamykają drzwi przed klientami z zachodu.

Metal Gear Solid to niezwykle popularna oraz uznana seria gier na rynku.
Metal Gear Solid to niezwykle popularna oraz uznana seria gier na rynku.

Limitowana edycja PlayStation 4 z motywem Metal Gear Solid V: The Phantom Pain nie pojawi się na zachodnim rynku. Jest to stanowisko oficjalne, ale ludzie z Konami uważają, że wystarczy zmobilizować (dopytać) lokalne oddziały Sony, aby wypuściły na zachodnim rynku tę wersję konsoli.

Długo oczekiwane Metal Gear Solid V: The Phantom Pain otrzyma własną, efektowną, limitowaną edycję PlayStation 4.

Przedstawiciel Konami na Twitterze poinformował o możliwości wypuszczenia limitowanej edycji PlayStation 4 poza azjatyckim rynkiem. Ken-Ichiro Imaizumi zasugerował zwrócenie się bezpośrednio do lokalnych oddziałów Sony z prośbą o zorganizowanie tej edycji konsoli. Konami nie jest producentem wykonawczym sprzętu, toteż nie ma wpływu na decyzje o jego udostępnianiu. Inicjatywa leży po stronie graczy – liczba zapytań (zgłoszeń) powinna zadziałać na wyobraźnię Sony w tej sprawie.

Samo Metal Gear Solid V: The Phantom Pain otrzymało na dniach oficjalną datę premiery. Superprodukcja pojawi się na runku już 1 września tego roku. Tytuł dostępny będzie na konsolach Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 4, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/03/08/special-metal-gear-solid-v-ps4s-western-release-depends-on-sony-no-plans-for-xbox-one-info-on-ce-pre-orders/]

 


1425480243-1

Written By
More from Patryk

Jak prezentuje się gra Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 4 i Xbox One po patchu 1.10?

W sieci pojawiły się testy stabilności gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na...
Read More