Limbo trafi na PlayStation 4!

Limbo to gra platformowa, która zadebiutowała w 2011 roku na konsoli Xbox 360. Do sieci trafiły informacje, które jasno wskazują, że w najbliższym czasie produkcja studia PlayDead trafi na PlayStation 4.

Limbo to niezwykle ciekawa produkcja, która wyróżnia się m.in. rewelacyjnym klimatem.

Pierwotnie Limbo zadebiutowało na konsoli Xbox 360, jednakże w związku ze sporym sukcesem gry, tytuł ten konsekwentnie pojawiał się na kolejnych platformach. W szerokim gronie brakowało do tej pory jedynie najnowszej konsoli Sony. Fakt, iż Limbo trafi na PlayStation 4 zdradziło PEGI poprzez zaszufladkowanie wiekowe.

Limbo to bez wątpienia jedna z najciekawszych gier, które zadebiutowały na konsolach siódmej generacji. Tytuł ten wyróżnia się świetnym klimatem oraz masą logicznych zagadek, które niejednego gracza porządnie zmuszą do myślenia. Posiadacze PlayStation 4, którzy do tej pory nie mieli okazji zagrać w Limbo powinni wypatrywać tego tytułu na PlayStation Store, bowiem jest to produkcja godna uwagi.

Limbo pierwotnie zadebiutowało w 2010 roku na konsoli Xbox 360. W 2011 roku tytuł ten trafił na komputery osobiste, PlayStation 3, w 2013 na produkcja studia PlayDead pojawiła się na PlayStation Vicie oraz urządzeniach z systemem iOS, a w grudniu 2014 roku grę otrzymali posiadacze Xboksa One.

[dzięki- http://www.dualshockers.com/2015/01/02/limbo-gets-a-pegi-rating-for-the-ps4/]

Tags from the story
, , , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Na E3 zabraknie wieści od twórców LittleBigPlanet.

LittleBigPlanet to dynamiczna platformówka, która jest stworzona z myślą o posiadaczach konsoli...
Read More