Ligitech wprowadza na rynek zupełnie nową markę – poznajcie Logi

Firma Logitech ogłosiła dziś największy w historii marki rebranding. Nie zapominając o swoich wieloletnich doświadczeniach, jako firma technologiczna, Logitech skupi się na designie swoich urządzeń.

Firma opracowuje portfolio produktów, które będą nie tylko urządzeniami peryferyjnymi do PC, ale staną się też częścią codziennego życia użytkowników. Kolorowa identyfikacja wizualna marki i zaprojektowane na nowo logo są odzwierciedleniem tych zmian. Ponadto, najnowsze kategorie produktów firmy zostaną oznaczone nowym logotypem: Logi.

Od 2013 roku Logitech pracował za zamkniętymi drzwiami nad wymyśleniem firmy od nowa, zmieniając się kulturowo oraz poprzez swoje innowacyjne produkty. Najnowsze urządzenia firmy są ekspresją tych zmian, skutkujących nową tożsamością marki. W nadchodzącym roku użytkownicy powinni spodziewać się śmiałych kolorów i prostych wzorów na stronie Logitech.com, w kanałach społecznościowych firmy, na opakowaniach produktów oraz na sklepowych półkach.

logi banner

Wymyśliliśmy Logitech na nowo, tworząc produkty, które łączą zaawansowaną technologię i ciekawe wzornictwo, aby zapewnić każdemu użytkownikowi niesamowite doświadczenia. Zbudowaliśmy zespół światowej klasy projektantów, na czele którego stoi główny projektant Alastair Curtis.

Design stanie się podstawą we wszystkim, co robimy. Nasze podejście do projektowania wychodzi poza tradycyjne granice: dla nas desing to połączenie zaawansowanej technologii ze strategią biznesową i opiniami klientów. Produkty Logitech przeszły już długą drogę, a teraz nadszedł czas, aby zmieniła się również marka” – powiedziała Izabela Sulima, Regional Marketing Manager CEE.

W ramach nadchodzących zmian konsumenci niedługo zobaczą nazwę Logi na wybranych produktach w już istniejących kategoriach. Ponadto Logitech szykuje zmiany i kilka niespodzianek w nowych klasach produktów.

[informacja prasowa]

logitech banner

Written By
More from Patryk

Gameplay z dema Final Fantasy XV w wysokiej jakości

W sieci udostępniono materiały wideo z wersji demonstracyjnej Final Fantasy XV, czyli...
Read More