Liga PlayStation Plus startuje w naszym kraju

Dzieje się! Oddział PlayStation Polska właśnie poinformował nas o odpaleniu rodzimej ligi PlayStation Plus. Więcej informacji prosto od pomysłodawców poniżej.

Polski oddział Sony Computer Entertainment wraz z ESL Polska ogłaszają start Polskiej Ligi PlayStation Plus. Będzie to cykl miesięcznych turniejów w najpopularniejsze gry dostępne na PlayStation 4. Pierwszym tytułem w ramach którego uczestnicy będą rywalizować jest Star Wars Battlefront. Partnerem pierwszego turnieju w ramach Polskiej Ligi PlayStation Plus jest Electronic Arts Polska.

W pierwszym miesiącu zmagań gracze będą mieli okazję rywalizować w dwuosobowych zespołach w grze Star Wars Battlefront w trybie „Przetrwanie”. Stawką zawodów jest nie tylko zwycięstwo, ale także nagrody:

  1. miejsce: 2 x DualShock 4 Star Wars Edition, Headset PS4 oraz PS Plus 3 miesiące
  2. miejsce: 2 x DualShock 4 oraz PS Plus 3 miesiące
  3. miejsce: 2 x PlayStation Camera i PS Plus 3 miesiące

Rozgrywki startują już 18 grudnia i potrwają do 29 stycznia. W tym czasie każdy może dołączyć do ligi i walczyć o jak najwyższe miejsca w tabeli. Najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody. Organizatorzy przygotowali również niespodzianki dla pozostałych zawodników.

Zapisy do zawodów otwarte są dla wszystkich posiadaczy PlayStation 4 oraz gry Star Wars Battlefront, którzy są subskrybentami PlayStation Plus.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/PSL_logo_LIGA.png”]
Written By
More from Patryk

Doom został zrobiony od nowa, bo wyglądał jak wszystkie inne shootery, twierdzi id Software

Doom dopiero na E3 2015 wyglądał, jak prawdziwy kontynuator kultowej marki. Wcześniejsze...
Read More