Liga Mistrzów tylko w Pro Evolution Soccer przez trzy następne lata

Rozgrywki Ligi Mistrzów będą ekskluzywną zawartością dla grających w Pro Evolution Soccer w nadchodzących latach.

Firma Konami wraz z UEFA mają przyjemność ogłosić, że na mocy nowej, trzyletniej umowy seria PES utrzymała wyłączne prawa do najważniejszych klubowych rozgrywek w Europie.

PES2016 banner

Konami przedłużyło umowę z federacją UEFA i właśnie dlatego kolejne trzy edycje PES (Pro Evolution Soccer) będą na wyłączność zawierały rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy UEFA.

Twórcy gry mają przyjemność blisko współpracować z UEFA momentu podpisania pierwszej umowy w 2009 roku. Nowy kontrakt pozwala na wykorzystywanie na wyłączność wszystkich elementów identyfikacji wizualnej prowadzonych przez UEFA rozgrywek klubowych w grach z serii PES.

W rezultacie Liga Mistrzów UEFA, czyli najważniejsze rozgrywki klubowe na Starym Kontynencie, będzie obecna w trzech kolejnych odsłonach Pro Evolution Soccer. Ponadto, podobnie jak dotychczas, wszystkie wersje gry będą zawierały na okładkach i innych materiałach promocyjnych oficjalne logotypy rozgrywek UEFA.

Czekamy na występ Konami na targach E3 2015, kiedy to z pewnością otrzymamy nowe informacje na temat gry oraz możliwe, że pierwszy gameplay.

[informacja prasowa]


[interaction id=”55546f9340f2c57e04043b6c”]
Written By
More from Patryk

Twórcy Just Cause 3 pracują już nad kolejnymi grami w otwartym świecie

Avalanche Studio w tym roku zabłysnęło dwoma sanboxami. Pierwszym z nich było...
Read More