Life is Strange – zwiastun pierwszego odcinka i premiera w styczniu

Firma Square Enix opublikowała w sieci nowy zwiastun gry Life is Strange. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, iż ten tytuł zadebiutuje na rynku już w styczniu 2015 roku.

Czy Life is Strange będzie rzeczywiście przygodówką nowej generacji?
Czy Life is Strange będzie rzeczywiście przygodówką nowej generacji?

Square Enix we współpracy z firmą DontNod Entertainment przygotowują epizodyczną przygodową grę, która ma trafić na PlayStation 4, Xbox One, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery klasy PC. Dziś dowiedzieliśmy się, iż pozycja trafi na rynek już 30 stycznia 2015, dodatkowo otrzymaliśmy świeży trailer.

Twórcy świetnie przyjętego przez graczy Remember Me pracują od dłuższego czasu nad Life is Strange, które zostanie udostępnione graczom w formie cyfrowej. Historia zostanie podzielona na pięć epizodów, z czego każdy został wyceniony na około 20 złotych. Jeżeli ktoś zdecyduje się zakupić przepustkę sezonową, to całość wyniesie go około 80 złotych.

Autorzy gry podchodzą do tematu zupełnie inaczej niż konkurencja. Tytuł ma być niemalże pozbawiony walki, koncentrować się na otoczce fabularnej i rozwiązywaniu zagadek. Poznamy losy młodej Max Coulfield, która powróci do swojego rodzinnego miasteczka Arcadia Bay. Naszym zadaniem będzie rozwikłanie zagadki zniknięcia naszej przyjaciółki sprzed lat, co nie będzie należeć do zdań łatwych.

[dzięki – http://www.eurogamer.net/articles/2014-12-17-life-is-strange-episode-1-release-date]

Written By
More from Patryk

Need For Speed Rivals – nowe DLC już dostępne

Electronic Arts wypuściło na rynek cztery nowe paczki DLC do Need For...
Read More